2 nebo 3místná venkovní pohovka v Banana Tree s polštáři - Legolas

  • Kód: LEGOLAS3
Kč 33944,90 Kč 42431,06 -20%
Materiál Banán
Dodací lhůty 1 pracovní týden
sedací zařízení Vodoodpudivá tkanina

Venkovní pohovka různých velikostí v banánu s polštáři.

Venkovní 2 nebo 3místná pohovka vyrobená z přírodního banánu, pečlivě ručně tkaného a vybaveného standardními polštářky ve standardním provedení " Ecru ".

Pohovka patří do celé kolekce která svými moderními tóny vyniká jak v designu sedadel, tak v detailu hliníkových nohou . Zároveň je však oživen teplem přírodního tkaní , vyrobeného ručně pomocí rafinovaného přírodního banánového copu.
Produkty v této kolekci se hodí k vybavení krytých venkovních prostor , jako jsou verandy, balkony, terasy, verandy a altány, a oživí prostředí jedinečným teplem a stylem. Jsou také vhodné do jakéhokoli prostředí interiéru .

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané pouze za použití přírodních vláken a materiálů , které mohou vzhledem ke svým vnitřním vlastnostem vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou vyskytnout i po určité době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Dostupné velikosti :
  • 2 sedadla : D 150 x H 82 x V 70;
  • 3 sedadla : D 190 x H 82 x V 70.
Povrchová úprava polštářů : Ecru.

Údržba :
Pro správné čištění přírodního vlákna doporučujeme používat utěrky z mikrovlákna, neutrální čisticí prostředky a teplou vodu.
Látku polštáře doporučujeme prát pouze chemicky nebo ručně při nízké teplotě, aby se nesrazilo a zachovaly se její vlastnosti.

Pozn .: Čalounění polštářů je na vyžádání k dispozici v jiných povrchových úpravách a materiálech. Dekorativní polštáře jsou vyloučeny.
Kontaktujte nás pro více informací nebo vyžádejte si personalizovanou cenovou nabídku vyplněním příslušného formuláře „Žádost o informace“ .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter