3místná zahradní pohovka z teakového a provazového tkaní - Arjuna

  • Kód: ARJUNA2
Kč 105371,77 Kč 131714,71 -20%
Materiál Teak a provaz
Dodací lhůty 1 pracovní týden
sedací zařízení Vodoodpudivá tkanina
Strukturální materiál Hliník
Délka (cm) 225
Hloubka (cm) 90
Výška (cm) 83
Výška sedadla (cm) 44

3místná zahradní pohovka z teakového dřeva a ručně pleteného provazu.

Tato venkovní pohovka je vyrobena s vnitřní strukturou v hliníkovém rámu s epoxidovým práškovým nástřikem, s teakovou základnou a ručně tkanou vložkou VRO lana. A' kompletní se sedáky a opěradly z voděodpudivé látky v barvě holubinově šedé a bílým lemováním.
Tato kolekce spojuje krásu teaku s řemeslnou dovedností tkaní.

Tento doplněk je pohodlné sedadlo pro venkovní prostředí, které kombinuje pohodlí, praktičnost a příjemnou estetiku a je ideální pro ty, kteří hledají produkt, který je stejně pohodlný jako elegantní . Tato venkovní pohovka je ideální pro zvýšení relaxace chvil strávených venku v horkých letních dnech.
Jeho vytříbený design z něj dělá dokonalý doplněk k doplnění jakéhokoli venkovního prostoru, soukromého i smluvního, s charakterem a stylem , který dává život exkluzivnímu dekoru s důrazem na detail.

Vybrané teakové dřevo indonéského původu, pocházející z kontrolovaných a trvale udržitelných kácení lesů (INDONESIAN LEGAL WOOD). Teak je klasifikován jako nejcennější dřevo, které existuje pro nábytek
venku. Je extrémně odolný, stabilní, odolný vůči povětrnostním vlivům, plísním, parazitům a hmyzu. Obsahuje vysoké množství přírodních olejů, díky kterým je odolný a omezuje absorpci vlhkosti. V průběhu času má teakový nábytek vystavený slunci, dešti, vlhkosti atd. obecně tendenci zbarvit se do stříbřitě šedé barvy. To je způsobeno procesem povrchové oxidace, který přirozeně chrání dřevo. Tento proces je čistě estetický a nepoškozuje strukturu ani kvalitu dřeva

Tato pohovka má šedobílé tkaní standardní polštáře jsou holubičí šedé s bílým kontrastním lemováním.

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané pouze za použití přírodních vláken a materiálů , které mohou vzhledem ke svým vnitřním vlastnostem vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou vyskytnout i po určité době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Opatření:

  • Rozměry 225 x 90 x 83 cm.
  • Výška sedáku 44 cm.


Poznámka: všechny polštáře jsou součástí dodávky. Možnost přizpůsobení polštářů.
Kontaktujte nás pro další informace nebo cenovou nabídku pomocí příslušného formuláře „ Požádat o informace “.

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter