3místná zahradní pohovka z kartáčovaného přírodního teaku - Artes

  • Kód: ARTES2
Kč 89288,57 Kč 111610,72 -20%
Materiál Teak
Dodací lhůty 1 pracovní týden
Délka (cm) 210
Hloubka (cm) 100
Výška (cm) 88
Výška sedadla (cm) 43

3místná venkovní pohovka z kartáčovaného přírodního teakového dřeva s čalouněnými polštáři

3místná zahradní pohovka z kartáčovaného přírodního teakového dřeva se speciálními sedáky a opěradly z „bílé“ venkovní látky s kontrastním „oceánově modrým“ okrajem a modrými dekorativními polštáři s bílým okrajem.
Konstrukce této pohovky je kompletně vyrobena z přírodního teaku s kartáčovaným povrchem a vyznačuje se klasickými a vlnitými liniemi a také velkými rozměry dřevěných sekcí. Tento produkt s jemnými liniemi je ideální pro dodání tepla venkovnímu prostředí díky nadčasovému stylu teakového dřeva.

Díky svému modernímu a minimalistickému designu se dokonale hodí do jakéhokoli venkovního prostředí s různými styly zařízení. Jeho jednoduchý tvar se spojuje se sochařským designem nohou a vytváří a prvek s harmonickými proporcemi .
Materiály použité na konstrukci zaručují kvalitu a odolnost i v průběhu času a činí tento kus nábytku perfektním pro každou situaci a příležitost použití.

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané pouze za použití přírodních vláken a materiálů , které mohou vzhledem ke svým vnitřním vlastnostem vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou vyskytnout i po určité době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Rozměry:
  • Délka 210 cm
  • Hloubka 100 cm
  • Výška sedáku 43 cm
  • Výška područky 56 cm
  • Výška opěradla 88 cm

Poznámka : součástí balení jsou dekorativní polštáře. Vždy je možné upravit polštáře v široké škále látek a barevných provedení.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí příslušného formuláře " Požádat o informace ".

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter