Zdarma výdaje

3místná zahradní pohovka z ručně tkaného polyratanu - Yoko

  • Kód: YOKO2
Kč 89612,95 Kč 99569,92 -10%
Dodací lhůty 1 pracovní týden
sedací zařízení Tkáň
Strukturální materiál Polyratan
Délka (cm) 200
Hloubka (cm) 90
Výška (cm) 85
Výška sedadla (cm) 45

3místná venkovní pohovka z ručně tkaného polyratanu.

Venkovní 3místná pohovka Yoko je vyroben s hliníkovým rámem a ručním tkaním prováděným těmi nejlepšími řemeslníky na světě ve vysoce kvalitním vláknu Polyrattan značky Rehau. Tato pohovka se vyznačuje lineárním a minimalistickým designem , hranatými liniemi a rafinovanou vazbou. Sedák a opěrák v bílé barvě jsou součástí dodávky .

Vytříbený styl, velmi vysoká kvalita materiálů a křivolaké tvary jej předurčují k vybavení interiéru i exteriéru . Díky použití speciálních vysoce kvalitních materiálů se tato venkovní pohovka nezalekne špatného počasí a náhlých změn teplot díky certifikaci tkaného vlákna. Velké sedadlo vám umožní pohodlně ubytovat až 3 osoby, ve skutečnosti je ideální pro vaše chvíle pohody.
Tvar jeho struktury z něj dělá evergreen, nadčasový produkt.

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané, mohou mít nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné odlišnosti (stavy, které mohou nastat i po nějaké době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Dostupné barvy struktury:

  • bronz
  • bílé mytí

Jeho míry jsou:

  • Délka: 200 cm ; Hloubka: 90 cm ; Výška opěradla: 85 cm; Výška sedáku: 45 cm
Poznámka : Polštáře jsou součástí dodávky. Je možné je upravit v různých látkách a barvách. Dekorativní polštáře jsou vyloučeny
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí příslušného formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro