2 nebo 3místná venkovní pohovka v šedé barvě Kubù s polštáři – Cerys

  • Kód: CERYS3
Kč 37638,37 Kč 47047,90 -20%
Materiál Kubu
Dodací lhůty 1 pracovní týden
sedací zařízení Vodoodpudivá tkanina

2 nebo 3místná zahradní pohovka v kubu s polštáři.

Venkovní 2 nebo 3místná pohovka vyrobená z ručně tkaného šedého kubu se standardními polštáři ve standardním provedení " Ecrù " . Kubu je přírodní materiál mezi nejodolnější mezi těmi, které lze nalézt v přírodě, ale vždy zůstává velmi lehký .

Pohovka patří do celé kolekce vyznačuje se přírodní šedou kubu s rovnými liniemi a širokým sedákem. Pohodlí a nezbytnost v nadčasovém stylu, který se formuje díky použití přírodních vláken , které poskytuje příroda.
Produkty v této kolekci se hodí k vybavení krytých venkovních prostor , jako jsou verandy, balkony, terasy, verandy a altány, a oživí prostředí jedinečným teplem a stylem. Jsou také vhodné do jakéhokoli prostředí interiéru .

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané pouze za použití přírodních vláken a materiálů , které mohou vzhledem ke svým vnitřním vlastnostem vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou vyskytnout i po určité době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Dostupné velikosti :
  • 2 sedadla : D 147 x H 90 x V 82;
  • 3 sedadla : D 147 x H 90 x V 82.
Povrchová úprava polštářů : Ecru.

Údržba :
Pro správné čištění přírodního vlákna doporučujeme používat utěrky z mikrovlákna, neutrální čisticí prostředky a teplou vodu.
Látku polštáře doporučujeme prát pouze chemicky nebo ručně při nízké teplotě, aby se nesrazilo a zachovaly se její vlastnosti.

Pozn .: Čalounění polštářů je na vyžádání k dispozici v jiných povrchových úpravách a materiálech.
Kontaktujte nás pro více informací nebo vyžádejte si personalizovanou cenovou nabídku vyplněním příslušného formuláře „Žádost o informace“ .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter