2 nebo 3místná venkovní pohovka v Abaca s polštáři - Lagertha

  • Kód: LAGERTHA3
Kč 51354,60 Kč 57060,70 -10%
Materiál Abaca
Dodací lhůty 1 pracovní týden
sedací zařízení Vodoodpudivá tkanina

Zahradní pohovka různých velikostí z abaky s polštáři.

Venkovní pohovka vyrobená pro 2 nebo 3 místa z ručně tkané přírodní abaky s polštářky ve standardním provedení „ Ecru “ a „ čokoládovémlemování .

Pohovka patří do celé kolekce který je jedinečný díky zaobleným područkám s válcovitým tvarem a rafinovanou hustou vazbou z přírodního vlákna abaca , pocházejícího z banánovníku . Sedadla jsou velká a vybavená pohodlnými polštáři .
Produkty v této kolekci se hodí k vybavení krytých venkovních prostor , jako jsou verandy, balkony, terasy, verandy a altány, a oživí prostředí jedinečným teplem a stylem.

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané pouze za použití přírodních vláken a materiálů , které mohou vzhledem ke svým vnitřním vlastnostem vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou vyskytnout i po určité době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Dostupné velikosti :
  • 2 sedadla : D 175 x P 90 x V 80;
  • 3 sedadla : D 214 x P 90 x V 80.
Povrchová úprava polštářů : Ecru s "čokoládovým" okrajem.

Údržba :
Pro správné čištění přírodního vlákna abaky doporučujeme používat utěrky z mikrovlákna, neutrální čisticí prostředky a teplou vodu.
Látku polštáře doporučujeme prát pouze chemicky nebo ručně při nízké teplotě, aby se nesrazilo a zachovaly se její vlastnosti.

Pozn .: Čalounění polštářů je na vyžádání k dispozici v jiných povrchových úpravách a materiálech.
Kontaktujte nás pro více informací nebo vyžádejte si personalizovanou cenovou nabídku vyplněním příslušného formuláře „Žádost o informace“ .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro