Zdarma výdaje

3místná nebo Maxi zahradní pohovka z přírodního ratanu s polštáři - Keira

  • Kód: KEIRA3
Kč 55106,46 Kč 61229,51 -10%
Materiál Přírodní ratan
Dodací lhůty 1 pracovní týden
sedací zařízení Vodoodpudivá tkanina

Venkovní pohovka různých velikostí z přírodního ratanu s polštáři.

3místná nebo Maxi venkovní pohovka vyrobená z přírodního ručně tkaného přírodního ratanu Jungle s polštářky ve standardní povrchové úpravě „Ecru“ a „čokoládové“ hranici.

Pohovka patří do celé kolekce který vyniká čtvercovým tvarem rámů potažených rustikálním výpletem se silným estetickým účinkem. Ruční zpracování a použití speciálního druhu přírodního ratanu s duhovými tóny - který připomíná tóny podzimu a podrostu - dává každému kusu jedinečnost .
Produkty v této kolekci se hodí k vybavení krytých venkovních prostor , jako jsou verandy, balkony, terasy, verandy a altány, a oživí prostředí jedinečným teplem a stylem.

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané pouze za použití přírodních vláken a materiálů , které mohou vzhledem ke svým vnitřním vlastnostem vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou vyskytnout i po určité době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Dostupné velikosti :
  • 3místné : L 215 x H 88 x H opěradlo 78
  • Maxi : L 260 x P 105 x H opěradlo 78
Povrchová úprava polštářů : Ecru s "čokoládovým" okrajem.

Údržba :
Pro správné čištění přírodního ratanu doporučujeme používat utěrky z mikrovlákna, neutrální saponáty a teplou vodu.
Látku polštáře doporučujeme prát pouze chemicky nebo ručně při nízké teplotě, aby se nesrazilo a zachovaly se její vlastnosti.

Pozn .: Čalounění polštářů je na vyžádání k dispozici v jiných povrchových úpravách a materiálech. Součástí jsou i dekorativní polštářky.
Kontaktujte nás pro více informací nebo vyžádejte si personalizovanou cenovou nabídku vyplněním příslušného formuláře „Žádost o informace“ .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro