2místná venkovní pohovka z hliníku a tkaní - Eugene

  • Kód: EUGENE2
Kč 59701,65 Kč 74627,01 -20%
Dodací lhůty 1 pracovní týden
sedací zařízení Tkáň
Strukturální materiál Hliník
Délka (cm) 153
Hloubka (cm) 82
Výška (cm) 76
Výška sedadla (cm) 45

Venkovní 2místná pohovka z hliníku a tkané látky.

Tato zahradní pohovka úplně vyznačuje se viditelnou strukturou v antracitově lakovaném hliníku a tkaním textilní páskou Sunproof (100% olefin), specifickým materiálem pro venkovní použití v barvě lesní zelené. Součástí dodávky jsou polštáře na sedák a opěradlo z venkovní látky v šedé barvě.

Tato pohovka s velkými sedadly se snadno ovládá a je robustní , ale zároveň si zachovává čistý a zásadní design. Jeho moderní styl mu dodává silný charakter, takže je ideální pro vybavení venkovních prostor v soukromých i smluvních podmínkách.
Díky použití speciálních vysoce kvalitních materiálů zaručuje tato venkovní pohovka vynikající odolnost vůči nepřízni počasí, špíně, prachu a skvrnám.

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané pouze za použití přírodních vláken a materiálů , které mohou vzhledem ke svým vnitřním vlastnostem vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou vyskytnout i po určité době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Opatření:

  • Délka: 153cm ;
  • Hloubka: 82cm ;
  • Výška opěradla: 76 cm;
  • Výška sedáku: 45 cm
Pozn .: Sedáky a opěrky jsou součástí dodávky a lze je přizpůsobit v široké škále látek a barev. Dekorativní polštářky nejsou součástí balení
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí příslušného formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter