Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Abstraktní rám s patnácti panely zavěšenými na lane Craig

Kód: CRAIG
Kč 19.514,85 Kč 25.013,09 -22%
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
175 cm x 85 cm
Dodací lhůty
7/10 pracovních dnů od objednávky
Viadurini Decor
Abstraktní rám s patnácti panely zavěšenými na lane Craig
Craig je velký a krásný obraz zdi, s moderním a originálním designem.
Craig, vytvořený řemeslníky, je tvořen bílým dřevěným rámem, který je doplněn patnácti panely ze slonovinového a taupe lakovaného MDF, které jsou zavěšené lanem a ručně zdobené zlatým, stříbrným a olovem.
Hlavní rys tohoto nátěru je přiložen k jednotlivým panelům. Na každém panelu byla ve skutečnosti vytištěna stopa, abstraktní nebo geometrický symbol.
Craig je jedinečný obraz svého druhu, jeho elegantně tvarovaný tvar ve tvaru obdélníku, s velkými rozměry a jeho povrch v různých jemných odstínech dává tomuto produktu velkou originalitu a eleganci.
Rámec s jedinečným designem, vhodný pro vybavení svojí chutí a elegancí svým domovem, kanceláří, obchody, hotely, ale také pro dodávky na zakázku.
Rámec vhodný pro ty, kteří milují moderní a sofistikovaný styl, schopný vytvořit jedinečnou harmonii tam, kde je vložen.
Ručně vyrobený zkušenými řemeslníky, Craig představuje velké umění a design Made in Italy. Kromě toho jsou všechny použité materiály netoxické a ekologicky udržitelné.
Craig je schopen harmonizovat s jakýmkoli druhem nábytku, od klasiky po moderní, od etnického až po minimalistický, s kvalitou 100% vyrobenou v Itálii.
Přineste originální dotek v prostředí, které chcete nejvíce!

Dokončení :
- Dřevěný rám s patnácti slonovinovými a holubí šedými lakovanými panely zavěšenými na lanech, ručně zdobený zlatým, stříbrným a oloveným křídlem.

Prestiž a originálnost: nová kolekce Viadurini Decor nabízí širokou škálu tvarů a povrchů, které uspokojí veškeré požadavky na styly s nábytkem. Elegance designu splňuje vylepšení materiálů. Barvy a techniky se spojují a dají život nové koncepci trojrozměrnosti.
Výrobky Viadurini Decor jsou vyráběny zcela v Itálii se specializovanou prací s použitím kvalitních materiálů šetrných k životnímu prostředí - ekologicky šetrných , povrchových úprav a netoxických barev na bázi vody.
Zrcátka jsou vybavena protihlukovým systémem a upevnění na stěnu je nastavitelné.
Jedná se jen o několik opatření, které Viadurini Decor věnuje svým výtvorům, aby vždy zaručili vysoce kvalitní produkt vyrobený v Itálii .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty