Made in Italy

Abstraktní rám s patnácti panely zavěšenými na lane Craig

  • Made in Italy
  • Kód: CRAIG
Kč 17.895,77 Kč 22.369,59 -20%
Opatření 175 cm x 85 cm
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů od objednávky
Abstraktní malba s patnácti panely zavěšenými na lanech Craig
Craig je velká a krásná nástěnná malba s moderním a originálním designem.
Craig, vyrobený řemeslníky, se skládá z bílého dřevěného rámu, doplněného patnácti panely ze slonoviny a holubí šedě lakovaného MDF, které jsou zavěšeny na lanech a ručně zdobeny zlatem, stříbrem a olověným listem.
Hlavní zvláštnost tohoto obrázku je obsažena v každém jednotlivém panelu. Na každém panelu je ve skutečnosti otisk stopy, abstraktní nebo geometrický symbol.
Craig je jedinečná malba, jejíž elegantně čtvercový tvar ve tvaru obdélníku, velká velikost a povrchová úprava v různých jemných odstínech dodávají tomuto produktu velkou originalitu a eleganci.
Obrázek s jedinečným designem, vhodný pro vybavení vašeho domova, kanceláře, obchodů, hotelů s vkusem a elegancí, ale také pro smluvní dodávky.
Obrázek vhodný pro ty, kteří milují moderní a vytříbený styl a jsou schopni vytvořit jedinečnou harmonii, ať už je vložena kdekoli.
Craig, ručně vyrobený zkušenými řemeslníky, představuje skvělé umění a design Made in Italy. Kromě toho jsou všechny použité materiály netoxické a ekologicky udržitelné.
Craig dokáže sladit s jakýmkoli typem nábytku, od klasického po moderní, od etnického po minimalistický, se stoprocentní kvalitou vyrobenou v Itálii.
Přineste dotek originality do prostředí, které chcete nejvíce!

Dokončení :
- Dřevěný rám s patnácti slonovinovými a holubičově šedými lakovanými panely zavěšenými na lanech, ručně zdobený zlatem, stříbrem a olověným listem.

Prestiž a originalita: nová kolekce Viadurini Decor nabízí bohatou škálu tvarů a povrchových úprav vhodných k uspokojení jakékoli potřeby stylu vybavení. Elegance designu splňuje kultivovanost materiálů. Barvy a techniky se spojují, aby oživily nový koncept trojrozměrnosti.
Výrobky Viadurini Decor jsou v Itálii zcela ručně vyráběny kvalifikovanou pracovní silou s použitím kvalitních, ekologických - ekologicky udržitelných materiálů , netoxických povrchových úprav a barev na bázi vody.
Zrcadla jsou vybavena protiúrazovým systémem a upevnění na stěnu je nastavitelné.
To jsou jen některá opatření, která společnost Viadurini Decor věnuje svým výtvorům, aby vždy zaručila vysoce kvalitní produkt vyrobený v Itálii .

Pozn .: jelikož se jedná o ručně vyrobený článek, barevný odstín se může od fotografie lišit.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter