Made in Italy

Abstraktní moderní obdélníkový panel s čadankou perlou

  • Made in Italy
  • Kód: CHAD
Kč 13792,72 Kč 17240,84 -20%
Opatření 140 cm x 70 cm
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů od objednávky
Abstraktní moderní obdélníkový panel s čadankou perlou
Chad je velký a krásný obraz zdi, s moderním a originálním designem.
Vytvořený uměleckými řemeslníky, Chad je tvořen panelem obloženým panelem, kompletní s abstraktní dekorací, tvarované konstrukce v zakřiveném a překrývajícím se MDF, se zdviženým materiálem, ručně zdobené zlatým listem a druhým lakovaným ve stínu kávy.
Zvláštností tohoto rámce jsou jeho barvy a ruční zpracování, které dávají výrobku moderní design - rafinovaný a transformuje ho do skutečného uměleckého díla.
Chad je unikátní rám, vyznačující se elegantně čtvercovým tvarem, s velkými rozměry.
Rám s unikátním designem, který je vhodný k tomu, aby svým domovem, kanceláří, obchody, hotelem, ale také pro dodávky kontraktu dodával s chutí a elegancí a přeměnil je do jedinečného a nenapodobitelného prostředí.
Ručně vyrobený zkušenými řemeslníky, Čad představuje skvělé umění a design Made in Italy. Kromě toho jsou všechny použité materiály netoxické a ekologicky udržitelné.
Chad je schopen se sladit s jakýmkoliv druhem nábytku, od klasiky po moderní, od etnického až po minimalistický, s kvalitou 100% vyrobenou v Itálii.
Přineste originální dotek v prostředí, které chcete nejvíce!

Dokončení :
- perleťově barevný panel s překrývajícími se zakřivenými konstrukcemi a reliéfním materiálem, ručně zdobený zlatým listem a lakovanou kávou

Prestiž a originálnost: nová kolekce Viadurini Decor nabízí širokou škálu tvarů a povrchů, které uspokojí veškeré požadavky na styly s nábytkem. Elegance designu splňuje vylepšení materiálů. Barvy a techniky se spojují a dají život nové koncepci trojrozměrnosti.
Výrobky Viadurini Decor jsou vyráběny zcela v Itálii se specializovanou prací s použitím kvalitních materiálů šetrných k životnímu prostředí - ekologicky šetrných , povrchových úprav a netoxických barev na bázi vody.
Zrcátka jsou vybavena protihlukovým systémem a upevnění na stěnu je nastavitelné.
Jedná se jen o několik opatření, které Viadurini Decor věnuje svým výtvorům, aby vždy zaručili vysoce kvalitní produkt vyrobený v Itálii .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro