Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Originální Design Bytové Doplňky - Viadurini Decor

Zrcátka ve stylu retro, originální nástěnné hodiny, knihovny a designové věšáky, které vašemu domu dodají styl.

Viadurini Decor je kolekce, která zahrnuje širokou škálu objektů s jedinečným designem, který poskytuje prostředí, ve kterém žijeme, originalitou.
Každý kus nábytku v této kolekci je charakterizován neustálým hledáním kvalitních materiálů, tvarů a barev se zvláštním zřetelem na trendy vybavení.

Kolekce obsahuje výrobky vyrobené výhradně ručně a představuje kompletní návrh doplňků nábytku, které mohou harmonizovat s jakýmkoli typem nábytku, od klasického po moderní, od etnického po minimalistický, s kvalitou Made in Italy.
Inovativní řešení interiérového designu Viadurini Decor jsou zaměřena na ty, kteří si chtějí vybavit svůj domov stylem, a přidají jedinečné kousky, které mohou prozradit vkus a osobnost lidí, kteří tam žijí.

Klasické a moderní obrazy, které dávají vašim stěnám nádech stylu, vintage-zrcátka se zlatými rámy pro ty, kteří milují klasické vybavení, ale také zrcadla se zvláštními tvary, jako je list nebo sluneční brýle pro ty, kteří se nechtějí vzdát originalita. Návrhy však nekončí, nástěnné hodiny s různými tvary a možnost synchronizace různých časových pásem, ideální pro stěny obývacího pokoje nebo kuchyně. Moderní věšáky na zeď s původními tvary, od abstraktních tvarů po ty z květin nebo stromů, můžete si vybrat závěs, který nejlépe vyhovuje výzdobě vašeho vchodu. A konečně nástěnné knihovny pro uspořádání knih v obývacím pokoji nebo ložnici.

Všechny tyto výrobky jsou navrženy podle prostoru, vkusu a potřeb těch, kteří v domě žijí.
Absolutní kompoziční rovnováha forem, které se rodí z absolutní kvality řemeslného zpracování, které nese neocenitelnou hodnotu manuální práce.
V této sekci najdete skutečná umělecká díla vyrobená v Itálii, zdobená a zdobená s velkou dovedností, schopná podmanit ty, kdo je pozorují, a vytvářet prostředí, ve kterém jsou umístěna, zvláštní a jedinečné.