Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Knihovny Modulární konstrukce ze dřeva nebo kovu

Pro ty, kteří chtěli upravit své domovy v každém aspektu, že knihovny jsou ideální. Ty vám umožní vytvořit originální kompozice, velké či malé, stěny nebo podlahy. Objevte online kolekci se slevou modulárních knihovny a dát uzdu vaší fantazii!
Návrhy Viadurini jsou vyrobeny v Itálii a ručně.

Italská značka Le Zie Milan vymyslel Zia Babel, zajímavý stavebnicový systém z masivního dubu, určený pro obývací pokoj a vhodný pro jakékoliv prostředí. Modulární knihovny Zia Babel linky jsou tvořeny modulárního systému, který se vyvíjí v 3 izolačních řešení, předení vrcholy, věže a hrady, z nichž každá se skládá z modulů, snadná montáž bez použití nářadí a přizpůsobitelné s příslušenstvím v různých barvách a funkce. Od základního modulu lze stohovat až 6 prvků, vytvářet věže různých výšek, nebo vytočením v 3D prostoru na hradech s nekonečnými dekoračních řešení.

Zámková design navrhuje modulární knihovna SACSA zeď, pomocí kterého můžete vytvářet zajímavé kompozice s funkčností a stylem na výzdobu vaše stěny. To také je navržen a postaven výhradně v Itálii.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie