Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Dřevěná knihovna, vyrobeny ze dřeva a kovu, aby váš domov

Modulární knihovny italského designu ze dřeva nebo kovu.

Tato sekce modulárních knihoven je ideální pro ty, kteří rádi mění a upravují dekor domu. Ve skutečnosti umožňují vytvářet originální skladby, velké i malé, ze zdi nebo ze země. Objevte online sbírku za zvýhodněné ceny dřevěná knihoven a pusťte svou fantazii!
Všechny návrhy Viadurini jsou vyrobeny v Itálii a ručně.

Italská značka Le Zie di Milano vytvořila Zia Babele, zajímavý modulární systém z masivního dubového dřeva, vhodný pro jakékoliv prostředí. Knihovny kolekcí Zia Babele se skládají z modulárního systému, který se vyvíjí ve třech řešeních pro ochranu, vrcholy, sloupky, věže, z nichž každá se skládá z modulů, které lze snadno sestavit bez použití nářadí, a lze je přizpůsobit příslušenstvím v různých barvách a funkcích. Počínaje základním modulem lze skládat až 6 jednotek, vytvářet věže různých výšek, nebo vytáčet 3D hrady s nekonečným vybavením.

Kontaktujte nás prostřednictvím vyhrazeného chatu nebo naší e-mailové adresy a vyberte dřevěná knihovnu, která nejlépe vyhovuje vašemu domovu. Naši pracovníci zodpoví Vaše dotazy a pomohou vám s nákupem návrhářského nábytku, a to i na míru.