Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Elektrické Vodní Krby Italského Designu a Řemesel

Elektrické krby na vodu s kompletně italským designem a idealizací: vysoce kvalitní materiály

Tyto krby navržené společností Viadurini Fuoco Collection využívají rafinovanou a exkluzivní technologii, která umožňuje plamenný efekt neuvěřitelné realismu.

Obsluha je jednoduchá. Trojrozměrný efekt je vytvářen ultrazvukem, aby se vytvořila velmi jemná rozprašování vody, která je osvětlena, čímž se vytvoří efekt „plamenů a kouře“. Tento aspekt v kombinaci s falešným dřevem a jasným a šumivým popelem vytváří efekt, který překračuje všechna očekávání realismu v elektrickém ohni.
Většina elektrických ohřívačů vody ve sbírce může být ovládána pomocí praktického dálkového ovladače, který vám umožní řídit efekt ohně a kouře a také užitečnou funkci vytápění. Tyto krby ve skutečnosti kombinují kouzlo plamenového efektu, výhodu spočívající v tom, že mohou mít pohodlné okamžité a hospodárné teplo.
Zaručují nízkou spotřebu díky dosažené technické účinnosti.

Na našem webu si můžete zakoupit elegantní modely za zvýhodněné ceny. Neztrácejte čas, kontaktujte naše zaměstnance a požádejte o osobní nabídku. rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme vám s online nákupem.