Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Elektrické Podlahové Krby - Italský Design

Elektrické ohřívače vody volně stojící pro návrhářského domu: vytápění vyrobené a navržené italskými řemeslníky

Tyto krby vám umožní vybavit váš obývací pokoj moderním designovým objektem schopným vytvořit ve vašem domě zvláštní atmosféru.

Podlahové elektrické krby jsou velmi žádané, protože mají základní a moderní linie, které se mísí s geometrií nerezové oceli s tvrzeným sklem a manuálním uměním variací v jemné keramice. Dotek kouzla pro vytříbený a elegantní domov.
Mimořádně nízká spotřeba energie z něj činí velmi zajímavý produkt. Průměrné náklady na estetickou operaci jsou 4 centy za hodinu. Navíc, i když využívají vodní páry k opětovnému vytvoření plamenů a kouře neuvěřitelného realismu, konzumují jen velmi málo: s litrem vody z vodovodu můžeme krbu krmit 12 hodin.

Nechte se ohromit mnoha produkty řady Viadurini Collection Fuoco, najdete mnoho modelů a nátěrů volně stojících elektrických krbů. Nakupujte všechny naše produkty online a pokud potřebujete pomoc, neváhejte kontaktovat naše zaměstnance prostřednictvím e-mailové adresy a telefonního čísla na našich stránkách. Rádi vám pomůžeme s nákupem a zodpovíme vaše dotazy.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie