Nástěnné Elektrické Krby - Navržené a Vyrobené v Itálii

2 Produkty
Viadurini Fire Design
Kč 49.723,06 Kč 62.153,96  - 20%
Viadurini Fire Design
Kč 58.327,92 Kč 72.909,83  - 20%

Elektrický nástěnný designový krb - Vytápění navržené a vyvíjené od italských řemeslníků.

Má skvělý scénický efekt a lze jej umístit do relaxační oblasti domu nebo do sousedství jídelního stolu. Určitě vytvoří příjemnou a přívětivou atmosféru se silným estetickým dopadem.

Řada elektrických krbů na zdi dělá eleganci jejich výherní kartou. Štíhlé a rafinované, ale zároveň střízlivé barvy a protažení jsou optimálním řešením pro vytvoření stěny zvláštní. Funkce jsou doplněny extrémním tichem, ohněm a efektem neuvěřitelného realismu a v některých modelech praktickou funkcí vytápění se dvěma výkony a praktickým dálkovým ovládáním dodávaným jako standard pro dálkový provoz.
Za zmínku také stojí velmi nízká spotřeba energie krbů v naší sbírce.
Ve skutečnosti jsou to elektrické krby, které využívají rozprášenou vodu k vytvoření efektu plamene a kouře, ale je potřeba jen velmi málo vody: s litrem je možné krbu krmit 12 hodin.

Nechte se ohromit širokou nabídkou nástěnných elektrických krbů na našem webu, najdete mnoho modelů včetně těch vhodných pro váš domov.
Naši zaměstnanci jsou vám k dispozici, aby vám pomohli při nákupu a odpovídali na vaše dotazy ohledně produktů na našem webu prostřednictvím naší e-mailové adresy a příslušného chatu v dolní části stránky.
Email Newsletter
Newsletter