Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Varaschin Systémová venkovní lavička v designu lakovaného hliníku

Kód: SYSTEMPAN
Kč 24.029,88
- +
Opatření
L 178 x W 45 x H 43 cm
Dodací lhůty
30 pracovních dnů
Materiál základny
hliník
sedací zařízení
hpl, keramika a teak
Varaschin
Varaschin systém venkovní hliníková lavice moderního designu
K dispozici s jinými barvami struktury; kontaktujte nás a vyžádejte si více informací.

Systém je fantastická zahradní lavička s bílou práškovou hliníkovou strukturou ; se sedákem v HPL (sp 1.2) v provedení: setab šedá / černá, bílá b / černá, antracit b / černá, bílá b / bílá, cement b / hnědá, bedonia b / hnědá, korten b / hnědá ; nebo s keramikou (sp. 1.2) v povrchové úpravě: bílé vápno a šedá porfyr; nebo v teaku (sp 1.7) certifikované plantáže.
Díky svému univerzálnímu a ultramodernímu designu bude ideální pro zdobení venkovního prostředí, jako jsou terasy, bazény, zahrady; ale nalézá perfektní umístění i uvnitř, v obytném prostoru.

Údržba: Sbírka podporuje sluneční světlo a déšť. Doporučujeme pravidelnou údržbu a zvláštní pozornost věnovanou ochraně předmětů v případě nepříznivých povětrnostních podmínek (led, krupobití, změny teploty, vlhkost, perzistentní, popálené teplo nebo extrémní chlad). Trvání a integrita těchto položek závisí na péči, kterou jsou udržovány. Pro výrobky z hliníku a oceli, i když jsou chráněny úpravami a povrchovými úpravami vhodnými pro venkovní použití, je nezbytné zabránit tomu, aby voda uvnitř produktu stagnovala. Ve skutečnosti mají všechny položky technické otvory nezbytné pro aplikaci ochranných úprav a povrchových úprav. Zavedení vody do těchto otvorů a její stagnace mohou způsobit rzi uvnitř trubek.

Pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít v zimním období, večer nebo v případě častých dešťů vhodné kryty . Pokud si přejete zakoupit pokrytí, požádejte o cenovou nabídku.

Výrobek je navíc vhodný pro mořské prostředí, podmínky pro solný postřik a nábytek u bazénu v přítomnosti chloru.
Opatření: přesná údržba a čištění je nezbytné pro zachování integrity komponent po co nejdelší dobu.
Doporučuje se, aby se články vždy udržovaly v dobrém stavu, aby se umyly jednou týdně bohatou pitnou vodou, aby se co nejvíce eliminovala slanost, která má tendenci napadat struktury.
To je jediný způsob, jak udržet výrobek v nejlepším stavu.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie