SLEVY AŽ 50%
zákaznický servis +39 0541.623760
Vozík

Varaschin

Discover History vytvořit budoucnost: od roku 1969, manželství mezi starobylé řemeslné a moderní estetické řešení odlišuje skutečnost Varaschin, Benátský lídr v oblasti ‚zahradním nábytkem. Děj, první z ratanu a proutí a později syntetických materiálů a nejvhodnější venku, je to vždy duše Varaschin produkce, která v průběhu let stává nezaměnitelným stylistickým rysem a zabezpečování jakosti.
Při venkovních sbírek jsou přidány ty vnitřní a smlouvu podepsanou nejprestižnějších jmen v italské a mezinárodní design. Každá produktová řada má svou vlastní historii a výrazné, ale reinterpretace pozemku grafického znaku je stabilní firma, která kombinuje a harmonizuje.
Pozornost věnovaná detailům, originalita a estetické zdokonalování jsou další klíčové vlastnosti Varaschin výtvory, které je činí jedinečné, rafinovaný a elegantní. Představa jednoho harmonického prostoru, a to jak ve smlouvě o domácím prostředí, inspiruje nábytek navrhnout, že expanze a fúzi vnějšího prostředí s vnitřním jedním, ve vyvážené interakce mezi lehkostí a pohodlí.

Upřesněte své hledání

Stránka 1 z 2:   1 2
Varaschin Babylon 2-místná pohovka s moderním designem
Varaschin

Varaschin Babylon 2-místná pohovka s moderním designem

Kč 92.064,21 Kč 94.992,47 -3%
Stránka 1 z 2:   1 2