Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Varaschin

Discover History vytvořit budoucnost: od roku 1969, manželství mezi starobylé řemeslné a moderní estetické řešení odlišuje skutečnost Varaschin, Benátský lídr v oblasti ‚zahradním nábytkem. Děj, první z ratanu a proutí a později syntetických materiálů a nejvhodnější venku, je to vždy duše Varaschin produkce, která v průběhu let stává nezaměnitelným stylistickým rysem a zabezpečování jakosti.
Při venkovních sbírek jsou přidány ty vnitřní a smlouvu podepsanou nejprestižnějších jmen v italské a mezinárodní design. Každá produktová řada má svou vlastní historii a výrazné, ale reinterpretace pozemku grafického znaku je stabilní firma, která kombinuje a harmonizuje.
Pozornost věnovaná detailům, originalita a estetické zdokonalování jsou další klíčové vlastnosti Varaschin výtvory, které je činí jedinečné, rafinovaný a elegantní. Představa jednoho harmonického prostoru, a to jak ve smlouvě o domácím prostředí, inspiruje nábytek navrhnout, že expanze a fúzi vnějšího prostředí s vnitřním jedním, ve vyvážené interakce mezi lehkostí a pohodlí.