Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Stressless | Křesla pro Pohodlí a Relaxaci - NesrovnatelnáStressless je výrobcem číslo jedna v oblasti relaxačních a kancelářských židlí

Stressless je značka, která představuje absolutní pohodlí při sezení po celém světě. Jeho křesla jsou ručně vyráběna podle přesných technik a za použití vysoce kvalitních materiálů ; to vše proto, aby se posezení na kterémkoli z jeho produktů stalo jedinečným a jedinečným.
„Naším slibem je vyrobit nejpohodlnější nábytek na světě. Dodáváme kvalitu ve všech materiálech, od srdce po kůži. Skandinávský design je plodem práce našich předků, kteří nám ho předali.“

Slovo výrobce: Naši inženýři vyvíjejí složité procesy pro zajištění bezpečnosti našich zaměstnanců a naší země. Používáme intenzivní procesy, jako je například odmaštění oceli s uzavřeným okruhem, abychom vytvořili kovové základny, což nám umožňuje vyhnout se vytváření škodlivých emisí ve vzduchu a ve fjordech. Zavádíme nové postupy a procesy na ochranu zdraví našich zaměstnanců a čištění našich vod.

Hledají a nakupují se ekologické materiály a vybírají se barvy a laky na vodní bázi. Používají se pouze materiály nejvyšší kvality. Naším cílem je postavit produkt s minimální ekologickou stopou, který vydrží po celá desetiletí. Naše každodenní úsilí je to, co dělá výrobky Ekornes kvalitními položkami. Nabízíme vám nábytek, který vydrží v průběhu času , takže vy také můžete přispět na planetu.