Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini

Metalform design oznamuje exkluzivní smlouvu s Viadurini pro on-line globální distribuci

Metalform design
- jedna z předních společností na více než 30 let vyrábí tepelně ručně vyrobený nábytek 100% Italský - s potěšením oznamuje dohodu s Viadurini, pro výlučnou celosvětovou distribuci online
svých výrobků.

Viadurini je ‚e-commerce pro luxusní designovým nábytkem, nejlepší mezinárodní přehlídkou nejlepší kolekci radiátorů, termo zařízení, topných stěn a různé doplňky, ručně vyrobené v Itálii. Sbírka designu Metalform je nyní k dispozici na všech 16 sítích Viadurini a je přeložena do 6 jazyků, připraven k prodeji a dodávány po celém světě.

Manželství mezi autentickou italskou tradicí výroby a mezinárodní úspěch Viadurini vytvoří kolekci 33 modelů k dispozici ve více než 100 variantách, včetně elektrických a sanitárních instalací, které se kroutí klasické linie vyzařovacích prvků, čímž se vytváří originální a kreativní produkty schopné zlepšit a zdobit žádný prostor.

Kolekce bere svou inspiraci přímo od současného umění a nejnovějšími trendy v celé Evropě.

Tyto materiály? Jen to nejlepší. Všechny výrobky jsou navrženy a vyrobeny v Itálii. Zvláštní pozornost je věnována i slitiny kovů, provádí ručně, přičemž se získá přesnější.

Skutečná revoluce? Přizpůsobení. Díky profesionalitě značky MetalForm dnes jsou radiátory vám bude vyhovovat! Barvy, vzory, vzory a přizpůsobit připravena všechna opatření, která mají být instalovány v prostředí, což vám umožní vyhnout nepříjemné a nákladné zdivo domů.

Nakonec všechny produkty MetalForm, lze dosáhnout s vyšším výkonem, než je standard. Díky své speciální vrstvou, cirkulující více vody a produkt dává více tepla. Výkon od 500 W do 2400 W. Versatile na umístění a také ideální pro velké prostředí pro jeho kalorické výtěžnosti s minimálním obsahem vody.

Některé příklady? Vyzařující deska Zrcadlo zrcadlo styl je speciální produkt, který je schopen dát teplé a světelný efekt a zlepšit okolní prostředí.

Máte rustikální, zchátralého elegantní nebo retro? Nádherná Radiant Wood styl deska potažená dřevo dodá jedinečný a neodolatelný.

Pro ty nápadité a tvůrčí osobnosti jsou ideální desky ples Style Flower styl nebo uzavírající se v provedení s oblými liniemi a barevné; základní ingredience pro moderní a mladistvý obytného prostoru.

Nechte se okouzlit designových produktů MetalForm.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie