Designová stolička Floyd vyrobená v Itálii
Floyd představuje moderní a čistý design, který je vhodný pro vybavení různých typů prostředí. Vysoká zadní strana nabízí optimální komfort při sezení.
Výroba je prováděna výhradně v Itálii kvalifikovanými řemeslníky firmy, která má více než 40 let zkušeností v oboru.
Není stohovatelná.
Vyberte varianta, kterou upřednostňujete z rozbalovací nabídky:
- čtvercová noha v korunové úpravě se sedákem pokrytým tmavě hnědým hydrokordexem (textilie s velmi vysokou odolností proti opotřebení, otěru, trhání a otěru.) Omyvatelná, vodotěsná a odolná vůči vlhkosti)
- čtvercová noha v chromovém provedení se sedákem pokrytým jílovou ekkou kůží (materiál složený z bavlněného podkladu a vrstvy syntetického materiálu, odolný proti otěru a opotřebení)
- čtvercová noha zcela zakrytá pískovou eko-kožou (materiál složený z bavlněného podkladu a vrstvy syntetického materiálu, odolný proti otěru a opotřebení)
- náměstí noha niklu provedení s sedadla čalouněná v černé kůži (evropského původu hovězí kvalitní kůže)
Kromě navržených materiálů jsou k dispozici i další nátěrové hmoty, jako je teknofibra, kůže, mikrovlákna atd., Jako je koženka s elegantním designem, materiál IGNIFUGE CLASS 1 IM, který umožňuje použití ve smluvních prostředích (hotely, restaurace a bary). Pro informaci napište na adresu clienti@viadurini.it.