Made in Italy

Elektrický ohřívač ručníků s horizontálními prvky Made in Italy - Amaretti

  • Made in Italy
  • Kód: AMARETTI
Kč 51791,87 Kč 64739,66 -20%
Zakoupením tohoto produktu získáte
18dílná sada křišťálových sklenic
Sada 18 křišťálových sklenic vyrobená v Itálii - Luxuryglass25
Materiál uhlíková ocel
Dodací lhůty 3/4 týdne
Délka (cm) 40
Hloubka (cm) 8.2
Výška (cm) 171

Elektrický ohřívač ručníků z uhlíkové oceli Made in Italy

Elektrický ohřívač ručníků v chromované úpravě uhlíkové oceli s horizontálními prvky a vertikálními kolektory kompletně vyrobený v Itálii včetně sady pro upevnění na stěnu . Elektrifikační sada umístěna vpravo dole.
Výrobní proces tohoto radiátoru je věnován kvalitě, inovacím a dokonalosti a je vyvíjen v továrně v Trevisu, pár kilometrů od Benátek, aby byla zajištěna veškerá kvalita Made in Italy. To je mnohem víc než jen jednoduchý tepelný difuzér, je to skutečný designový objekt, zdroj pohody a estetického potěšení.

Rozměry:
  • Délka: 40 cm
  • Hloubka: 8,2 cm
  • Výška: 171 cm
  • horizontální prvky: průměr 2,5 cm
  • vertikální rozdělovače: průměr 3,5 cm
Výkon: 700W

Možnosti:
Analogový elektrický termostat v bílé barvě

třída 1, krytí IP64, 230V
Rozměry: 11,3 x 7,3 x 4 cm
napájecí kabel 1200 mm a zástrčka Schuko
umožňuje ruční regulaci teploty pomocí příslušného knoflíku termostatu.

Digitální chronotermostat LCD v bílé barvě
třída 1, krytí IP64, 230V
Rozměry: 13,1 x 7,6 x 4,2 cm
napájecí kabel 1200 mm a zástrčka Schuko
Umožňuje personalizované denní a týdenní nastavení teploty.

UPOZORNĚNÍ: otopná tělesa vybavená elektrickým odporem musí být umístěna tak, aby respektovala bezpečnostní vzdálenosti nutné od hydraulických instalací podle bezpečnostních norem platných v zemi použití a stupně krytí IP uvedeného na odporu. Elektrický odpor musí být vždy vkládán zespodu. Nezapínejte elektrický odpor, pokud není zcela ponořen v kapalině chladiče, protože dojde k přepálení tepelné pojistky a ztrátě záruky. První spodní prvky se nezahřívají kvůli přítomnosti tepelného omezovače.

Poznámka: jsou k dispozici i jiné povrchové úpravy. Na vyžádání lze vyžádat dálkové ovládání pro ovládání digitálního chronotermostatu a krytu kabelu.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí příslušného formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro