Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Connubia by Calligaris rozšiřitelné a pevné jídelní stoly, designové židle

Connubia by Calligaris je nová značka představená společností Calligaris v roce 2016, sbírka, která obsahuje veškerý design a kvalitu italské společnosti. Calligaris byla založena v roce 1923 v Manzano del Friuli jako malá rodinná řemeslná společnost. Jejich dobrodružství ve světě nábytku začíná výrobou dřevěných židlí. Brzy se však malá prodejna stane skutečným průmyslem, který rozšiřuje produkty nabízené na trhu.
Sbírka Connubia, jak lze odvodit z názvu, se zmiňuje o přátelství. Vřele zdobené prostředí je důležité z tohoto důvodu společnost vytváří funkční nábytek s nezaměnitelným stylem, který ponechává prostor pro kreativitu každého mixu tvarů a barev v hře nekonečných možností.

Základním znakem této společnosti bylo vždy vytvořit harmonii mezi technikou a estetikou, rozumem a emocí pomocí nejinovativnějších materiálů a technik.
Tyto prvky chybí v materiálu Garda a Club a kovových židlích, nebo v stoličkách s více vintage dotykem z oceli a faux leather Academy.

Výrobky řady Connubia zde však nezastaví, spolu s výše uvedenými předměty nábytku jsou také součástí sbírkových velkolepých kulatých stolů vyrobených kombinováním skla a dřeva harmonicky, jako model Mikado. Rozšiřitelné keramické a skleněné stoly, jako jsou baronové a letištní modely a rozšiřitelné dřevěné konzoly, které splňují všechny potřeby, jako je model Sigma se 4 prodlouženími.
Toto zařízení pro dům vyznačující se moderním designem vytvoří jedinečné a zvláštní prostředí, které odráží duši těch, kteří tam žijí.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie