Made in Italy

Chromový ohřívač ručníků až 486 Watt Vyrobeno v Itálii - Padova

  • Made in Italy
  • Kód: PADOVA
Kč 17.470,34 Kč 21.837,86 -20%
Materiál Ocel
Dodací lhůty 20/35 pracovních dnů
Záruka 2 roky

Hydraulický ohřívač ručníků z chromované oceli Made in Italy.

Tento hydraulický radiátor vyrobený v Itálii se vyznačuje moderním stylem. Radiátor z chromované oceli , který dodá vašemu domovu nádech elegance. Zvláštností tohoto radiátoru je, že všechny sváry jsou prováděny ručně .

K dispozici v různých velikostech, vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vám a vašim potřebám!

JAK VYBRAT RADIÁTOR PODLE ROZMĚRŮ VAŠEHO MÍSTNOSTI
METRŮ ČTVEREČNÍCH* POTŘEBNÝ VÝKON (WATT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739 W
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* data byla zpracována s ohledem na výšku místnosti 2,70 m.
** Uvedené údaje jsou čistě teoretické a liší se podle konstrukčních a environmentálních charakteristik budovy. Pro informace kontaktujte svého technika.

Materiál:
  • Ocel.
Pozn.: Ventily a držák jsou vyloučeny, pro jejich obdržení nám napište do formuláře "Žádost o informace".
Všechna otopná tělesa lze instalovat na stávající systémy bez zednických či instalatérských zásahů, otopná tělesa budou využívat stejné osové vzdálenosti, jaké jsou již ve vašem domě.
Aby byl výrobek v době instalace v co nejlepším stavu, namontujte všechny termostatické ventily s teflonem, dokonce i s odvzdušňovacím uzávěrem a ne s konopím.

Viadurini se vrací k roli radiátoru v prostředí a povyšuje jeho funkci výrobce tepla na autentický odkaz pro funkční a designový nábytek. Tato kombinace činí výrobek nejen jedinečným a nenapodobitelným, ale také pevným bodem pro pohodlí a pohodu domova. Efektivita made in Italy je vždy na prvním místě.
Italská kvalita, exkluzivní technologie a trendy design pro teplo ve službách člověka a jeho emocí. Radiátory, které jsou na našem webu, vyhřívají, vybavují, doplňují a dodávají místnostem novou krásu.

Vysoká úspora energie, velmi snadná instalace, vysoká kvalita, možnost přizpůsobení a požadavky na odhady, které jsou snadné a schopné vám perfektně sedět podle vašich potřeb, to jsou silné stránky tohoto speciálního žebrování hydraulických radiátorů.

Spojení mezi autentickou italskou výrobní tradicí a mezinárodním úspěchem Viadurini jako luxusního elektronického obchodu pro domácnost dává život kolekci 33 modelů dostupných ve více než 100 variantách, které převrací klasické linie zářivých prvků a vytvářejí originál a kreativitu. dokáže vyšperkovat a zařídit jakýkoli prostor. Kolekce čerpá inspiraci přímo ze současného umění a nejnovějších trendů napříč Evropou. Materiály? Jen to nejlepší, jak bylo zmíněno, italského původu a ruční svařování všech kovových slitin.
Další technologická revoluce možná s touto kolekcí je přizpůsobení. Dnes jsou to radiátory, které vám vyhovují!

Plně přizpůsobené barvy, vzory, vzory a velikosti, abyste nemuseli provádět žádné zednické práce doma. Konečně lze všechny vyrobené produkty požadovat s vyšším výkonem, než je standard. Díky jejich povrchové úpravě ve skutečnosti cirkuluje více vody, a proto produkt vydává více tepla. Výkon se pohybuje od 200W do 480W. Univerzální ve svém umístění a také ideální pro velká prostředí díky svým vlastnostem tepelného výnosu s minimálním obsahem vody.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter