Čalouněné venkovní křeslo, syntetické vlákno - Maat od Varaschina

  • Kód: MAATLOUNGE
Kč 58323,47
Opatření L 76 x P 78 x H 75 cm H sedadlo 35 cm
Dodací lhůty 3-4 pracovní týdny
Strukturální materiál hliník

Vysoce kvalitní zahradní křeslo z tkaného syntetického vlákna, lakovaného hliníkového rámu a polštáře z polstrované textilie.

Zařízení interiéru obytné nebo relaxační oblasti musí být velmi pohodlné, příjemné a musí nabídnout okouzlující relaxaci.
Správné křeslo je schopno vytvořit prostor pro styl a design tak, aby to bylo dekorativní prvek i funkční prvek, odolný v průběhu času.

Zahradní křeslo Maat je příjemné a funkční: jeho struktura z hliníku s práškovým nástřikem je zabalena do široké vazby s trojúhelníkovým motivem, vyrobenou z proužků syntetického vlákna různé barvy, které vytváří dynamické chromatické pozadí. Jeho objemy jsou navrženy tak, aby zajistily maximální stabilitu a vynikající podporu pro záda a paže.
Polštáře s drenážním gumovým polstrováním Dryfeel® , vhodné pro venkovní použití s odnímatelným potahem tkaniny.
Struktura odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření.
Maat je stvořen pro venkovní relaxaci doma i v hotelu.

Údržba: Kolekce odolává slunečnímu záření a dešti. Při nepříznivých povětrnostních podmínkách (led, krupobití, náhlé změny teploty, vlhkosti, přetrvávajících, bouřlivých teplot nebo extrémně chladných) doporučujeme pravidelnou údržbu a zvláštní pozornost na ochranu předmětů. Trvanlivost a integrita těchto položek závisí na péči, s níž jsou udržovány. U výrobků z hliníku a oceli, i když jsou chráněny úpravami a povrchovými úpravami vhodnými pro venkovní použití, je nezbytné zabránit tomu, aby uvnitř produktu stagnovala voda. Ve skutečnosti mají všechny výrobky technické díry nezbytné pro aplikaci ochranných ošetření a povrchových úprav. Zavádění vody do těchto otvorů a její stagnace může způsobit rez na vnitřních částech potrubí.

Pro další ochranu doporučujeme použití speciálních potahů v zimní sezóně, ve večerních hodinách nebo v případě častých dešťů. Pokud si přejete zakoupit pokrytí, vyžádejte si nabídku prostřednictvím formuláře „Žádost o informace“ .

Kromě toho je produkt vhodný pro mořské prostředí, se solným postřikem a pro vybavení bazénu v přítomnosti chlóru.
Opatření: pečlivá údržba a čištění je nezbytné pro zachování integrity komponent tak dlouho, jak je to možné.
Aby byly výrobky v dobrém stavu, doporučujeme je umýt každý týden velkým množstvím čerstvé vody, aby se co nejvíce odstranila slanost, která má tendenci napadat struktury.
Pouze tak si můžete být jisti, že produkt budete udržovat v nejlepším stavu.

Nabízí velké možnosti přizpůsobení, pokud jde o typ povlaku a strukturu. K dispozici je široký výběr tkanin.
Pro radu a / nebo personalizované nabídky nás kontaktujte pomocí zvláštního formuláře „Žádost o informace“.

Viadurini je oficiálním prodejcem celé kolekce značek Varaschin.

Složení látky:
  • Piper Lino, Ocean Canvas, Oscar white, Madras perla, Lopez písek, Sun White, Pop, Piper grey, Piper lékořice, Sun grey, pruhy ledu, Lopez Marble a Panama popel pruhy: 100% hmotnostně barvené PC.
  • Hedvábné počítadlo : 100% Virnyl PVC.
  • Mořské béžové: 100% PO (polyolefin).
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro