Made in Italy

Čalouněná manželská postel s látkovým kontejnerem - Belle

  • Made in Italy
  • Kód: LETTOBELLE160
Kč 49.201,55 Kč 61.502,00 -20%
Materiál Hypoalergenní, prodyšná, skvrnám odolná, nesrážlivá tkanina Facebuk: 100% PL
Dodací lhůty 20/25 pracovních dnů
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz

Designová manželská postel Made in Italy, s úložným boxem, potažená látkou.

Výrobek, který je výrazem skutečné výroby v Itálii a hodnoty italského řemesla . Jedinečná a originální čalouněná postel Belle představuje ideální řešení, jak vybavit ložnici maximálním komfortem, aniž bychom zanedbávali estetiku a dekorativní hodnotu, kterou může a musí mít i funkční doplněk, jako je postel.
Klíčovým prvkem celého designu je důležité čelo postele, měkké a plné polštářů. Uvnitř je pevný rám z 18mm dřevotřískových desek a 8mm MDF s nedeformovatelnou polyuretanovou výplní D28 a vláknem Dacron. Rám postele vysoký 32 cm má snadno snímatelné potahy (nesnímatelné čelo). Nohy jsou dřevěné a jsou vysoké 6 cm.

Tento článek je nabízen ve dvou verzích :
  • Bez úložného boxu a bez roštu: postel složená výhradně z čela, rámu postele a nohou
  • Se zvedacím úložným boxem : je to ideální řešení pro optimalizaci prostoru, aby byla ložnice vždy uklizená. Ve skutečnosti lze uvnitř boxu uložit přikrývky, oblečení, polštáře atd. Kontejner je vybaven ortopedickou zvedací základnou, vyrobenou z trubkového železa natřeného epoxidovými prášky při 200° a má dvě samostatné a stejně vzdálené vertikální železné výztužné tyče. Kovová trubka má rozměr 40x28 mm. Lamely jsou celé a vyrobené z březové překližky 68x8 mm. Na požádání je také možnost zakoupit exkluzivní a inovativní volitelnou kontejnerovou skříň . Jedná se o skutečnou šatní skříň s posuvnými dveřmi, umístěnou uvnitř kontejnerového boxu. Měří L161 x H99 x V18 cm a je vybavena několika přihrádkami pro uspořádání oblečení, obuvi, ručníků atd. Lze ji nainstalovat pouze na postele vhodné pro 160, 170, 180 nebo 200 cm rošt/matrace. Kontaktujte nás pro více informací.
Potah je vyroben z tkaniny Facebuk, hypoalergenní, prodyšné, nesrážlivé a odolné proti skvrnám .
  • Složení: 100% PL
  • Hmotnost 610 g/ml
  • Martindale 50 000 cyklů
  • Údržba: neprát ve vodě - neošetřovat chlornanem - chemicky čistit perchlorethylenem - zakázáno sušení v sušičce horkým vzduchem - žehlit z rubové strany
K dispozici jsou následující velikosti:
  • D 195 x H 215 x V 143cm; rozměr vhodný pro matraci 160x190 cm
  • D 195 x H 225 x V 143cm; rozměr vhodný pro matraci 160x200 cm
L = maximální šířka čela postele
P = celková hloubka
H = celková výška včetně rámu postele a nohou

Belle je postel s jedinečnou a inovativní osobností, kde se geometrie linií prolíná s měkkým polstrováním polštářů čela. Barvy čalounění jsou přizpůsobitelné : nechte svou fantazii vybrat kombinaci barev, Belle bude vždy v souladu s vaším prostředím, vaším vkusem a vaší osobností. Tuto postel lze vyrobit i na míru . Pro nabídky nás kontaktujte pomocí příslušného formuláře „Žádost o informace“ .

Informujeme naše milé zákazníky, že následující produkty jsou vyloučeny z firemní politiky vracení, protože se jedná o jedinečné ručně vyráběné produkty vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že je nemůže zákazník po nákupu vrátit.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter