Made in Italy

Čalouněné dvoulůžko s úložným box 160x190 / 200cm Leone

  • Made in Italy
  • Kód: LEONE
Kč 47722,84 Kč 59653,55 -20%
Materiál teknonabuk
Dodací lhůty 15 pracovních dnů

Polstrovaná manželská postel s úložným boxem 160x190 / 200cm Leone

Leone je postel charakteristická klasickým designem, přepracovaným v moderním klíči. Je navržen pro prestižní prostředí na spaní, pro ty, kteří hledají to nejlepší, jak zařídit svou ložnici stylem a pohodlím. Postel určená pro exkluzivní a rafinovaná řešení nočních prostor, schopná dát návrh a kouzlo.
Neodnímatelné čelo postele zdobené vzácnými krystaly Swarosky . Nohy z přírodního cibulového dřeva v.13cm s 12cm výstupkem od země.

Manželská postel s kontejnerem Leone je dostupná ve verzi pro lamelový rošt 160x190 cm nebo pro rošt 160x200 cm :
- 160x190 cm ; celkové rozměry D186 x P 215 x V 133 cm
- 160x200 cm ; celkové rozměry D186 x P 225 x V 133 cm

Existují také dva různé otevírací mechanismy:
- standardní otevírací mechanismus: systém zvedání sítě, který vám umožní využít výhodný prostor šetřící kontejner. Použité mechanismy byly patentovány a vyrobeny v Itálii.
- Mechanismus otevírání Komodo: jednoduchým gestem se základna postele umístí do ideální velikosti, abyste mohli postýlat postel, aniž byste se museli snižovat, a poskytovali dostatečný přístup k celému kontejneru. Komodo je patentovaný mechanismus vyrobený v Itálii.

Potah z TeknoNabuk 40% PU - 50% PL - 10% CO, vodoodpudivý.
Jak prát TeknoNabuk : Skvrny způsobené tekutinami (káva, mléko, čaj, víno, pivo, alkohol atd.) lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem. Odolnější skvrny jako cukroví, čokoláda. zmrzlina atd. lze je odstranit nanesením neutrálního mýdla přímo na skvrnu a přetřením vlhkým hadříkem. Po odstranění skvrny použijte vlhký hadřík k odstranění mýdla, nakonec povrch osušte.

Pozn .: síť zahrnuta . Je možné upravit typ čalounění a nohy postele: pro informace pište na clienti@viadurini.it .

Tato postel je součástí kolekce čalouněných manželských postelí , jejichž design je inspirován bohémskou atmosférou Via Brera, umělecké čtvrti Milána. Produkty této řady evokují její kouzlo, kulturu, architekturu, historii a umění s odkazy na elegantní pařížský styl. Design a výzkum se spojují, což umožňuje vytvářet články, které znovu vytvářejí skvělou atmosféru. Svoboda a fantazie: postele v této kolekci lze přizpůsobit výběrem z různých typů čalounění, barev a detailů.

VÝROBCE
Tento článek vyrábí společnost specializovaná na výrobu bytových doplňků, která se může pochlubit zkušenostmi, které procházejí světem nábytku a doplňků napříč, od výroby až po marketing.
Designové židle, pevné i rozkládací jídelní stoly, čalouněné postele s kontejnery, křesla, zařizovací doplňky ... nabídka této společnosti sahá ve všech kategoriích zařizovacích předmětů, nabízí designové výrobky se silným estetickým působištěm, aniž by byla opomenuta funkčnost a praktičnost použití.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro