Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Čalouněné dvoulůžko s úložným box 160x190 / 200cm Leone

Kód: LEONE
Kč 59.828,53
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
teknonabuk
Dodací lhůty
* 15 pracovních dní dodací lhůta se může lišit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Night Design
Čalouněné dvoulůžko s úložným box 160x190 / 200cm Leone
Leo je postel se vyznačuje designem klasického stylu, moderní zvraty. Navrhuje se za noc za prestižní lokality pro ty, kteří hledají nejlepší vybavit svou ložnici styl a komfort. Postel pro noc exkluzivních řešení a vyhledávané oblasti, který je schopen dát podnět a šarm.
Non-odnímatelným víkem zdobené drahými krystaly Swarovski. Dřevěné nohy s přírodní cibule h.13cm 12cm vyčnívající ze země.

Manželská postel s Leo box je k dispozici v síťové verzi 160x190 nebo 160x200 cm net:
- 160x190 cm; Rozměry L186 x D 215 x H 133 cm
- 160x200 cm; Rozměry L186 x D 225 x H 133 cm

K dispozici jsou také dva odlišné mechanismy otevírací:
- mechanické standardní otevírání: výtah síťový systém, který vám umožní vychutnat pohodlný obal šetří místo. Mechanismy používané byly patentovány a vyráběny v Itálii.
- Mechanické otevření pomocí Komodo: jednoduchým gestem síť je umístěn tak, aby se vešly perfektní umožňují, aby se z postele, aniž by museli sklonit a nabízí široký přístup k celé nádobě. Komodo je patentovaný mechanismus a vyrobeny v Itálii.

PU povlak TeknoNabuk 40% - 50% PL - 10% CO, odpuzuje vodu.
Jak umýt TeknoNabuk: skvrny od kapaliny (. Káva, mléko, čaj, víno, pivo, alkohol, atd.) Lze snadno odstranit vlhkým hadříkem. Odolnější skvrny, jako jsou bonbony, čokolády. zmrzlina atd. Ty mohou být odstraněny za použití jemné mýdlo přímo na skvrnu a třením vlhkým hadříkem. Po odstranění skvrn vlhkým hadrem odstranit mýdlo, pak sušit povrch.

Pozn .: můžete přizpůsobit typ povlaku a nohy postele: Informace napsat do clienti@viadurini.it.

Tato postel je součástí kolekci čalouněných manželskou postelí, jejichž design je inspirován atmosférou Českého Via Brera, oblasti Milan umělců. Výrobky této řady budou evokovat kouzlo, kulturu, architekturu, historii a umění, s odkazů na elegent pařížském stylu. Projektování a výzkum scházejí, což umožňuje realizaci článků, které vytvářejí nádherné atmosféry. Svoboda a představivost: postele v této kolekci je možné přizpůsobení pomocí výběru mezi různými typy nátěrových, barvami a detaily.

VÝROBCE
Tento článek je vyroben společností specializující se na výrobu nábytku, který má zázemí zkušeností, které běží světem nábytku a komplementu v kříži, od výroby až po marketing.
značkové židle, jídelní stoly pevné a výsuvné, čalouněné postele s kontejnerem, křesla, dodávajících příslušenství ... nabídku této společnosti se pohybuje v každé kategorii nábytku, nabízející designové výrobky a silný estetický dopad, no zanedbávat funkčnost a praktičnost použití.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty