Made in Italy

Bessie židle-barevné koženka jídelní židle, vyrobené v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: BESSIE
Kč 11.184,80 Kč 13.981,12 -20%
Minimální množství pro objednávku: 2
Materiál koženka
Opatření Výška sedáku 45,5x44,5xh93 46 cm
Dodací lhůty 25 pracovních dnů
Designová židle v ohnivzdorné imitace z umělé kůže vyrobené v Itálii Bessie
Bessie je ideální pro ty, kteří hledají pohodlnou židli: dvojité polštáře na zádech a na sedadle zaručují optimální pohodlí. Ideální v jídelně, stejně jako v kuchyni, přizpůsobí pokoje designu a funkčnosti.
Nohy mají geometrický a čtvercový tvar. Neutrální barva župan-šedé koženkové čalounění, která zcela pokrývá židli, je vhodná pro vložení do různých kontextů.

Moderní židle Bessie je pokryta nepromokavou imitací kůže třídy 1 IM , měkká a temperovaná. Odolný proti otěru a opotřebení, je vyroben z bavlněného podkladu a syntetické vrstvy, která reprodukuje účinek pokožky, s elegantní povrchovou úpravou a vinobraní, v celkovém ohledu na zvířata.
Povlak lze vyčistit vlhkým hadříkem a neutrálním mýdlem a opatrně odstranit všechny stopy pracího prostředku čistou látkou. Nepoužívejte alkohol, benzin nebo alkalické kyseliny. Opatrně se vyhýbejte kontaktu s olejovými kapalinami a okamžitě je odstraňte.

Výroba probíhá zcela v Itálii a používá se pouze vybrané materiály nejvyšší kvality. Zkušenosti zkušených řemeslníků spolu s vylepšenou estetickou studií přispívají k vytvoření jedinečného kusu nábytku.

Poznámka : Výrobek přišel zabalit z 2 kusů na krabici. Pro speciální balení (1, 3, 5, 7 ... kusů) je příplatek 49,00 EUR.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter