Made in Italy

6 světelných lustrů ze skla vyrobených ručně v Itálii - Antonietta

  • Made in Italy
  • Kód: ANTONIETTA
Kč 86142,38 Kč 107677,85 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 90
Hloubka (cm) 90
Výška (cm) 175

6-světelný lustr vyrobený ručně v Itálii v benátském skle.

Originální lustr vyrobený zcela ručně v Itálii ve skle Benátky s povrchovou úpravou mléčně bílý křišťál s detaily v broušeném zlatém provedení . Řešení pro vybavení, které kombinuje nadčasovou eleganci ručně vyráběného skla a modernost kovových prvků pro dosažení výsledku se silným vizuálním dopadem schopným osvětlit moderní i klasické prostory osobností. Zakřivené linie, které podtrhují celou postavu, dodávají estetice tohoto produktu pocit dynamiky pro výsledek, který vyjadřuje jeho identitu rozhodnutím, jednoduchostí a elegancí.

Z používání vysoce kvalitních surovin z italského území a ze šikovného zpracování skla zkušenými řemeslníky v tomto odvětví, kteří po celá desetiletí předávali staré tradice , se rodí velké mistrovské dílo sklářského umění, které se vyznačuje efektivitou , funkčností a elegantní estetika . Každá fáze výroby se odehrává v Benátkách , bijícím srdci sklářské tradice, se zvláštním důrazem na detail a respektováním starověkých technik s touhou po moderních, aby se promítly do budoucnosti. Přitom se snoubí vysoké řemeslné zpracování s designem a tradice nachází nový život díky použití inovativních technologií . Výsledkem je umělecké dílo, které reinterpretuje klasický styl prostřednictvím současného jazyka, který prostřednictvím světla ukazuje jeho hodnoty autenticity a efektivity .

Žárovka (není součástí dodávky) : 6 x MAX 40W G9

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter