Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Moderní a Klasické Designové Osvětlení - Viadurini Lighting

Lustry, nástěnné lampy, stolní lampy a závěsné lampy v klasickém stylu a moderním designem pro váš domov.

Světelné zdroje uvnitř domu jsou velmi důležité pro vytvoření správné harmonie a pro zvýraznění každé místnosti.
V kolekci Viadurini Lighting najdete několik nápadů s jedinečným a nenapodobitelným stylem pro osvětlení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.

Majestátní závěsné lustry vyrobené z bílého, průhledného nebo černého metakrylátu v klasickém stylu pro ty, kteří milují královskou hodnost a vybírají do svého obývacího pokoje retro dekor. Tyto nádherné lustry jsou k dispozici od 8 do 13 světel a podle vašeho vkusu a potřeb se vyrábějí buď se světly, které reprodukují svíčky, nebo ve verzi s žárovkami, které se podobají malým lampám. Pro ty, kteří z našich návrhů na závěsné lampy milují modernější styl, existují dvoubarevné lampy z lakované oceli s přizpůsobitelnou barvou. Díky svému tvaru půlměsíce zajišťuje rovnoměrné rozptylování světla.

Pěkné a barevné stolní lampy vyrobené výhradně v Itálii z bukového dřeva a keramiky ke koupi moderní lampy se zvláštním designem. Pro ty, kteří naopak upřednostňují klasičtější styl vybavení, jsou ve sbírce stolní lampy vyrobené z křišťálu a skla, které elegantně a elegantně dotvářejí místnosti, ve kterých jsou umístěny.

A konečně pro ty, kteří dávají přednost nástěnným světelným zdrojům, kolekce Viadurini Lighting zahrnuje moderní designová nástěnná svítidla vyrobená z oceli a mosazi, která dodají průmyslovému stylu styl vaší ložnice. Kromě toho mezi navrhovanými nástěnnými lampami jsou také nástěnné lampy vhodné pro vaše venkovní prostory z hliníku, které připomínají svítilny pro jejich tvar.

Osvětlete svůj domov tím nejlepším italským designem, který pro vás naši zaměstnanci vybrali výhradně pro vás.