Made in Italy

3-světelná závěsná lampa v červeném nebo šedém metakrylátu průměr 67 cm Vanna

  • Made in Italy
  • Kód: NUCLEA869
Kč 11217,35 Kč 14021,69 -20%
Opatření Průměr 67 H38 cm
Dodací lhůty 7 pracovních dnů *dodací lhůta se může prodloužit, pokud zboží není skladem.
3-světelná závěsná lampa z metakrylátu s jemným zdobením, Ø67, Vanna
3-světelná suspenze z metakrylátu dostupná v barvách: satén, červená, kromolit, kouřová, spektrální a texturová zlatá. Verze přírodního opálu s jemným zdobením v barvách: červená a šedá. Lakovaná kovová podpěra. Chromované kovové detaily.

Připojení E27
Délka drátu: 160 cm
Žárovky: 3 x 53 W max - E27 HGS ( nejsou součástí balení ).

Italský výrobce
Tento článek je vyroben společností, která od roku 1997 kombinuje nápady, materiály a styl a vytváří předměty určené pro každodenní život. Design se stává praktickým a přístupným, každodenní život se proměňuje v nevšední zážitek, reinterpretuje koncept světla a prostoru.
Pomocí materiálů, jako je metakrylát, polykarbonát, dřevo a tepelně tavené a recyklované plasty, v kombinaci se směsí zkušeností a kreativity, získávají tvar výrobky s jedinečným, ale stále funkčním designem. Designová závěsná svítidla , moderní stropní svítidla , nástěnná svítidla , stolní lampy a stojací lampy ... zařizovací doplňky jsou navrženy tak, aby vyvolávaly emoce a vzbuzovaly nezaměnitelný pocit pohody.
Filozofií společnosti je „pozitivní design“: filozofie, myšlenka, jiný životní styl a nový způsob prožívání prostředí. Takto se rodí výtvory s lehkým, zásadním a ekologicky udržitelným designem, aby vstoupily do domácností Worldwide.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter