Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

3 stropní svítidla moderního designu polypropylen Debby, průměr 60 cm

Kód: DEBBY891
Kč 11.341,59
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
Průměr 60 cm H14,4
Dodací lhůty
7 pracovních dní * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že položka není k dispozici ve skladu.
Viadurini Lighting
3 svítí stropní svítidlo stín z polypropylenu a slušnosti dráty, Ø60, Debby
Stropní svítidlo 3 světla s válcovou stínidla v bílé polypropylenu s perla dekorace dráty. Struktura methakrylát spectrall dokončit a satén. Bílá Podrobnosti.

E27
Žárovky: 3 x 42 W max - E27 HGS (nejsou zahrnuty).

italský výrobce
Tento článek je vyroben společností, která od roku 1997 spojuje nápady, materiály a styl vytvořit předměty pro život každý den. Design se stává praktické a cenově dostupné, každodenní stává mimořádným zážitkem, nový výklad pojmu světla a prostoru.
Použití materiálů, jako je akryl, polykarbonát, dřevo a termofuse materiálů a recyklovaných plastů, v kombinaci se směsí zkušeností a kreativity, jsou tvarované výrobky s jedinečným designem, ale stále funkční. Lampy zavěšení design, moderní stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojací lampy ... zařízení jsou navrženy tak, aby vytvářet vzrušení a provokovat nezaměnitelný pocit pohody.
Filozofií společnosti je „dobrý design“: filosofii, myšlenku, jiný způsob života a nový způsob, jak si své výtvory ambiente.Nascono tak lehké konstrukci, podstatné a udržitelné, vstoupit do obydlí po celém světě.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty