2 telefonní stolky ze zlatého železa a skleněné desky - Pope

  • Kód: POPE1
Kč 9165,20 Kč 11456,75 -20%
Opatření velké: 50x46x100 cm / malé: 40x37x80 cm
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů
Nejlepší materiál sklenka
Materiál základny žehlička

Dvojice železných telefonních stolků se skleněnou deskou.

2 zlaté železné telefonní stolky s geometrickými liniemi, které vytvářejí dojem hloubky, doplněné jemně zpracovanou skleněnou deskou.

Tyto konferenční stolky jsou skutečnými designovými klenoty, které spojují uměleckou jemnost se strukturální pevností . Jejich zlatý kovový základ tvoří mřížku geometrických linií, které se prolínají ve vizuálním baletu tvarů a objemů a vytvářejí trojrozměrný efekt, který je téměř sochařský.

Nad touto elegantní sítí nabízejí nosné plochy hladký a svítící povrch, vytvářející fascinující kontrast se vzdušnou a otevřenou strukturou. Tyto postranní stolky, ať už jsou použity společně k vytvoření koordinované kompozice, nebo umístěny samostatně jako jednotlivá ohniska , pozvednou estetiku každého prostoru.

Tyto odkládací stolky jsou ideální do moderní čekárny, elegantního obývacího pokoje nebo jako akcenty v sofistikované ložnici. Jsou důkazem současné elegance a kvalitního řemeslného zpracování a jsou navrženy pro ty, kteří touží po nádechu sofistikovaného stylu a nenápadného půvabu .

Rozměry:

  • Velké: Délka: 50 cm x Hloubka: 46 cm x Výška: 100 cm
  • malý: délka: 40 cm x hloubka: 37 cm x výška: 80 cm
Kontaktujte nás pro další informace nebo cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter