Made in Italy

2 stoličky z černé kůže a ocelové konstrukce z růžového zlata vyrobené v Itálii - laser

  • Made in Italy
  • Kód: LASER
Kč 27515,56 Kč 34394,39 -20%
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů
sedací zařízení kůže
Strukturální materiál ocel a dřevo
Délka (cm) 40
Hloubka (cm) 40
Výška (cm) 52/78

2 Židle do obývacího pokoje z kůže, dřeva a oceli Made in Italy

2 jídelní stoličky z překližky potažené černou kůží , kulatá základna z oceli lakované růžovým zlatem , otočný plynový výtah, zcela vyrobeno v Itálii.

Tato elegantní stolička je skutečnou oslavou moderního designu. Díky aerodynamické siluetě a sofistikovanému profilu je jeho přitažlivost bezprostřední a podmanivá. Měkký a pohodlný sedák se dokonale přizpůsobí tvaru těla a zajišťuje optimální pohodlí , které je dále umocněno přítomností praktické a dobře umístěné podnožky.

Tato stolička vyrobená z vysoce kvalitních materiálů zaručuje nejen dlouhotrvající pohodlí, ale také odolnost, díky které je vhodná jak do domácích prostor , tak do komerčních prostor. Pevná konstrukce dodává nádech robustnosti, zatímco jednoduché a čisté linie z něj dělají ideální doplněk pro jakýkoli typ nábytku, od nejklasičtějšího až po avantgardní.

Jeho všestrannost se také rozšiřuje na řadu dostupných povrchových úprav, což vám umožní vybrat si perfektní odstín, který bude harmonicky integrovat se zbytkem nábytku. Ať už přidáte další místo k sezení nebo vytvoříte ústřední bod v místnosti, tato stolička je ideální volbou pro ty, kteří hledají nadčasový styl a nekompromisní funkčnost.

Rozměry:

  • délka: 40 cm
  • hloubka: 40 cm
  • výška: 52/78 cm
Poznámka: K dispozici jsou další povrchové úpravy.
Pro informace nás kontaktujte pomocí formuláře " Požádat o informace" .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter