Made in Italy

2 stoličky v černé kůži a zlaté ocelové konstrukci Made in Italy - Bolle

  • Made in Italy
  • Kód: BOLLE
Kč 32.068,03 Kč 40.085,23 -20%
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů
sedací zařízení kůže
Strukturální materiál ocel a dřevo
Délka (cm) 38
Hloubka (cm) 43
Výška (cm) 70/96
Výška sedadla (cm) 53/79

2 Židle do obývacího pokoje z kůže, dřeva a oceli Made in Italy

2 jídelní stoličky vyrobené z překližkového sedáku potaženého černou kůží , čtvercová základna ze zlatě lakované oceli , otočný plynový výtah, zcela vyrobeno v Itálii.

Tato robustní a impozantně vypadající stolička je osobitým designovým kusem nábytku, který kombinuje průmyslovou eleganci s nesrovnatelným komfortem . Sedadlo vyrobené z vysoce kvalitních materiálů je navrženo tak, aby nabízelo maximální pohodlí, podpořené kovovou konstrukcí, která zajišťuje stabilitu a odolnost v průběhu času.

Odvážný design rámu v kombinaci s výběrem barev a povrchových úprav dělá z této stoličky všestranný kus nábytku , který se může hodit k osobnosti jak v moderním prostředí, tak v tradičnějších kontextech. Ergonomická opěrka nohou vás zve k dlouhým chvilkám relaxace a sedadlo je navrženo tak, aby se přizpůsobilo a podpořilo tělo při každém použití.

Dokonalé spojení mezi stylem a funkčností dělá z této stoličky ideální volbu pro ty, kteří chtějí dodat osobitý charakter svému prostoru , ať už je to bar, kuchyň nebo kancelář. Jeho výběr znamená rozhodnout se pro kus nábytku, který nezůstane bez povšimnutí a zároveň zaručí roky spolehlivého a pohodlného používání.

Rozměry:

  • délka: 38 cm
  • hloubka: 43 cm
  • výška: 70/96 cm
  • výška sedu: 53/79 cm
Poznámka: K dispozici jsou další povrchové úpravy.
Pro informace nás kontaktujte pomocí formuláře " Požádat o informace" .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter