Made in Italy

2 jídelní židle v barvě látky Caribou a antracitové nohy Made in Italy – Kite

  • Made in Italy
  • Kód: AQUILONE
Kč 23.513,80 Kč 29.392,38 -20%
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů
sedací zařízení tkáň
Strukturální materiál ocel
Délka (cm) 45
Hloubka (cm) 45
Výška (cm) 96
Výška sedadla (cm) 47

2 židle do obývacího pokoje z látky a oceli Made in Italy

2 Jídelní židle vyrobené se čtvercovou ocelovou trubkovou konstrukcí potaženou semišovou tkaninou s karibou povrchem a antracitově lakovanými viditelnými kónickými nohami , zcela Made in Italy.

Židle je triumfem designu, ztělesněním elegance a královské hodnosti, která promění jakýkoli prostor v jídelnu hodnou královské hostiny. Tento model oslavuje tradici italského dobrého vkusu s klasickým tvarem, který nezanedbává pohodlí a odolnost.

Židle je čalouněná prémiovými materiály a slibuje, že obstojí ve zkoušce času jak z hlediska designu, tak i funkčnosti . Jeho široké a příjemné sedadlo je podepřeno pevnými a štíhlými nohami , které dodávají stabilitu a dojem lehkosti. Jeho vzhled dále umocňují na míru šité detaily, které odrážejí řemeslné zpracování a smysl pro detail.

Ideální pro ty, kteří chtějí do domova nebo konferenční místnosti dodat nádech sofistikované elegance, je mnohem víc než jen židle: je symbolem stylu a vytříbenosti, vyjádřením třídy, které povyšuje každý zážitek ze sezení na vyšší úroveň.

Rozměry:

  • délka: 45 cm
  • hloubka: 45 cm
  • výška: 96 cm
  • výška sedu: 47 cm
Poznámka: K dispozici jsou další povrchové úpravy.
Pro informace nás kontaktujte pomocí formuláře " Požádat o informace" .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter