Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Moderní venkovní křeslo Varaschin Emma s látkovou opěrkou hlavy

Kód: EMMATES
Kč 70.360,46
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
L 83 x D 79 x H 108 cm H sedadlo 46 cm
Dodací lhůty
30 pracovních dnů
Materiál těla
hliník
sedací zařízení
tkanina
Varaschin
Venkovní křeslo Varaschin Emma s látkou a kovovou opěrkou hlavy
Pro konstrukci je k dispozici široká škála tkanin a barev a různých barev. Pro informace a / nebo citace nás neváhejte kontaktovat.

Emma je nádherné zahradní křeslo se strukturou z ručně tkaného syntetického vlákna s tmavě šedým práškovým hliníkovým rámem .
Dodává se také s nohama v šedé barvě hliníku a sedlem polstrovaným gumou Dryfeel pokrytou látkou.
Díky modernímu designu a praktičnosti bude ideální pro zdobení venkovního prostředí, jako jsou terasy, bazény, zahrady; ale nalézá perfektní umístění i uvnitř, v obytném prostoru.

Pozn .: Polštář sedadla, polštáře opěradla a opěrka hlavy v ceně.

Údržba: Sbírka podporuje sluneční světlo a déšť. Doporučujeme pravidelnou údržbu a zvláštní pozornost věnovanou ochraně předmětů v případě nepříznivých povětrnostních podmínek (led, krupobití, změny teploty, vlhkost, perzistentní, popálené teplo nebo extrémní chlad). Trvání a integrita těchto položek závisí na péči, kterou jsou udržovány. Pro výrobky z hliníku a oceli, i když jsou chráněny úpravami a povrchovými úpravami vhodnými pro venkovní použití, je nezbytné zabránit tomu, aby voda uvnitř produktu stagnovala. Ve skutečnosti mají všechny položky technické otvory nezbytné pro aplikaci ochranných úprav a povrchových úprav. Zavedení vody do těchto otvorů a její stagnace mohou způsobit rzi uvnitř trubek.

Pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít v zimním období, večer nebo v případě častých dešťů vhodné kryty . Pokud si přejete zakoupit pokrytí, požádejte o cenovou nabídku.

Výrobek je navíc vhodný pro mořské prostředí, podmínky pro solný postřik a nábytek u bazénu v přítomnosti chloru.
Opatření: přesná údržba a čištění je nezbytné pro zachování integrity komponent po co nejdelší dobu.
Doporučuje se, aby se články vždy udržovaly v dobrém stavu, aby se umyly jednou týdně bohatou pitnou vodou, aby se co nejvíce eliminovala slanost, která má tendenci napadat struktury.
To je jediný způsob, jak udržet výrobek v nejlepším stavu.

Poslední zobrazené produkty