Made in Italy

Čtvercový venkovní konferenční stolek s hliníkovou základnou Vyrobeno v Itálii - Nymeria

  • Made in Italy
  • Kód: NYMERIA5
Kč 27404,79 Kč 34256,24 -20%
Materiál Hliník
Dodací lhůty 1 pracovní týden
Délka (cm) 80
Hloubka (cm) 80
Výška (cm) 75

Čtvercový venkovní konferenční stolek s hliníkovou konstrukcí Made in Italy.

Tento čtvercový venkovní konferenční stolek se vyznačuje současným a minimalistickým designem, ideální pro vybavení vašeho venkovního prostředí funkčním a nápaditým způsobem prostřednictvím minimální, ale funkční estetiky .
Zahradní stůl vyrobený výhradně z hliníkových trubek v grafitové barvě . Kus nábytku, jehož estetika se vyznačuje vyváženými objemy a čistými tvary, které mu umožňují vybavit jakýkoli venkovní kontext, domácí i obytný, s moderní elegancí.

Konferenční stolek se vyznačuje pevností a robustností, ideální pro uspokojení jakýchkoliv potřeb ve chvílích pohody strávených venku. Jeho estetika je všestranná a funkční, což z něj dělá perfektní řešení pro formální i neformální příležitosti, ve kterých si získává střed pozornosti díky svému střízlivému a avantgardnímu designu .
Tento konferenční stolek se vyznačuje stylem a třídou, aby se stal protagonistou prostředí u bazénu nebo v jakékoli venkovní oblasti, jako jsou zahrady, terasy nebo verandy. Hliník je hlavním vodičem konstrukce tohoto konferenčního stolku a dává život elegantní a praktické konstrukci.
Kvalita jeho materiálů se vyznačuje prací odvedenou a vyrobenou výhradně v Itálii .

Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí příslušného formuláře " Požádat o informace ".

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro