Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Čalouněná zahradní židle Casilda Talenti s konstrukcí z nerezové oceli

Kód: SET4-CASISP
Kč 20.455,75
Jednotková cena včetně DPH

madein_italy

Minimální množství pro objednávku 1 zboží
- +
Opatření
Jeden prvek: výška židle 79 cm x výška sedáku 46 cm x d. 53 cm x hloubka 55 cm
Dodací lhůty
20 pracovních dnů
Talenti
Čalouněná zahradní židle Casilda Talenti s konstrukcí z nerezové oceli, vyrobená v Itálii
Pohodlné designové židle pro venkovní model Casilda , které jsou součástí kolekce Icon od Talenti. Řada Icon je synonymem geniality, kreativity a stylu. Výrobky s elegantním vzhledem, které vznikly ve spolupráci s mezinárodními designéry. Ikona obsahuje produkty vyvinuté pro venkovní použití, ale také ideální pro vybavení prestižních interiérů.
Zahradní židle Casilda se vyznačují strukturou z kartáčované nerezové oceli, která je k dispozici ve dvou různých variantách: v provedení kartáčovaná mokka (I2) nebo kartáčované zlato (I3). Struktura je natřena dvakrát a kartáčovaný povrch mu dodává materiální efekt. Polštáře nejsou odnímatelné, ale jsou snadno čistitelné, voděodolné, prodyšné a odolné proti atmosférickým vlivům. Pohodlné polstrování je vyrobeno z „Quick Dry Foam“, materiálu odvádějícího vlhkost a antimikrobiálního materiálu. Speciální struktura otevřených buněk Quick Dry Foam zaručuje kluznost vody a velmi rychlé sušení, zabraňující tvorbě plísní.
Čalounická látka polštářů je k dispozici v různých barvách v závislosti na zvolené povrchové úpravě struktury. Strukturu mokky lze kombinovat s látkami Jimmiz melange šedá (C88) nebo Jimmiz bílo-béžová (C89), zatímco zlatá struktura je kombinována s bílou látkou Para Tempotest (C75).

Návrhář : Ramòn Esteve

Talenti je společnost, která se vyznačuje svou kreativitou a inovacemi v kombinaci s tradicí . Vytváří příslušenství pro rafinované a trendy outdoorové , aktuální produkty, které dokonale sladí kvalitu řemeslné a průmyslové technologie. Talenti zkoumá a předvídá tržní trend, dnes se může pochlubit širokou škálou jedinečných a podmanivých kovových výrobků. Talenti položky jsou podrobeny pečlivé kontrole kvality a neustálé pozornosti k detailům. Univerzálnost je klíčové slovo, které shrnuje schopnost Talenti elegantně se pohybovat mezi vnitřkem a vnějškem.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty