Made in Italy

Čalouněná manželská postel se 2 nočními stolky a matrací Made in Italy - Aaron

  • Made in Italy
  • Kód: AARON3
Kč 165.002,25 Kč 206.252,87 -20%
Materiál MDF a ekokůže, Limetková laťovka
Dodací lhůty 40/45 pracovních dnů

Čalouněná manželská postel a 2 noční stolky Made in Italy

Manželská postel vyrobená ze středně husté dřevovláknité desky (MDF) a potažená bílou ekokůží. Ve variantě kontejneru jsou dna kontejnerů vyrobena z vysokohustotní dřevovláknité desky (HDF) z vysokohustotního lisovaného dřeva .
2 noční stolky z limetkové laťovky s ručně vyráběnou bílou perleťovou úpravou a polstrovanými pojezdy se 2 zásuvkami.
Součástí je také matrace TENCEL
s 980 taštičkovými pružinami + 4 cm paměti, snímatelný potah a zdravotnický prostředek a 2 paměťové polštáře , kompletní s odnímatelným a pratelným povlakem na polštář TENCEL

Model bez kontejneru: včetně polstrovaného rámu postele s podepřenou základnou a pohodlnou 11 cm vysokou nohou, která umožňuje čištění pod konstrukcí.
Model se standardním kontejnerem : včetně polstrovaného rámu postele s podepřenou základnou a pohodlnou 11 cm vysokou nohou, která umožňuje čištění pod konstrukcí. Nádoba se šikmým otevíráním, která přidává na praktičnosti velké přihrádky s neuvěřitelnou kapacitou.
Model s komfortním kontejnerem : včetně polstrovaného rámu postele s podepřenou základnou a pohodlnou 11 cm vysokou nohou, která umožňuje čištění pod konstrukcí. Kontejner se šikmým a horizontálním otevíráním, který přidává na praktičnosti velké komory s neuvěřitelnou kapacitou a zaručuje maximální pohodlí při ustlaní postele.

Postel Magnum: konstrukce tohoto roštu je vyrobena se zvýšenými tloušťkami. Dvě podélné výztuhy zaručují 14 bukovým lamelám trvalou pevnost. Výška nohou 35 cm
Rošt Relax: navržený tak, aby výrazně zlepšil komfort matrace, díky seřizovačům v místech největší zátěže a má boční podpěry, které doprovázejí pohyb a tvar těla i v podélném směru. Díky robustní části železného rámu lze tloušťku zmenšit a vložit základnu do rámu postele, což zaručuje čistý vzhled.

Rozměry:
  • Postel: 160 x 190 x výška 116 cm
  • Noční stolek: délka: 54 cm x hloubka: 38 cm x výška: 52 cm
  • Polštáře: délka: 72 cm x hloubka: 42 cm x výška: 13 cm
Poznámka: další povrchové úpravy jsou k dispozici na vyžádání.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Email Newsletter
Newsletter