Made in Italy

Bílá dřevěná TV skříňka s otočnou deskou Made in Italy - Aplu

  • Made in Italy
  • Kód: APLU
Kč 15203,91 Kč 19004,77 -20%
Materiál dřevo
Dodací lhůty 35/40 pracovních dnů
Délka (cm) 85
Hloubka (cm) 45
Výška (cm) 80

Dřevěná TV skříň do obývacího pokoje vyrobená v Itálii

TV stolek se strukturou z dýhovaných dřevěných částic Tanganika/toulipier , rámy z toulipier/ayous , spodní a zadní strany z MDF a překližky s 1 otevřenou přihrádkou, 2 dvířky a otočnou horní policí zcela Vyrobeno v Itálii.
Velká pozornost věnovaná kvalitě produktu spolu se studiem nejlepších použitých materiálů jsou základem pro vytvoření tohoto produktu. Propracovanost detailů , úcta k tradici a láska k vysoce řemeslné práci nám umožňují vytvářet nábytek s harmonickou a sofistikovanou klasickou linií . Neustálý závazek k výzkumu a obnově, při zachování tradice, jsou základem práce a díky těmto předpokladům se rodí produkty s obzvláště přesnou povrchovou úpravou.

Dokončit:
  • bíle lakované
Rozměry:
  • Délka 85 cm
  • Hloubka 45 cm
  • Výška 80 cm

LAKOVÁNÍ: Malování se provádí převážně přípravky na vodní bázi. Vodou ředitelná a polyuretanová barva pro větší odolnost povrchu. Povrchová úprava na vodní bázi a šelaku.

BĚŽNÁ ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ: Nábytek otřete suchým hadříkem. Vyhněte se abrazivním produktům a/nebo produktům obsahujícím rozpouštědla. Na desky nábytku nepokládejte pánve ani jiné předměty, které uvolňují teplo. Pokud chcete předmět oživit, můžete použít speciální vosk na nábytek, který nanesete vlněným hadrem.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: Vzhledem k tomu, že dřevo je živý materiál a je citlivé na vlhkost, je třeba věnovat zvláštní pozornost umístění nábytku v domácnostech s omítkou, která byla alespoň 1 měsíc odpočinutá a suchá. Doporučujeme však ponechat na pár měsíců od stěny prostor alespoň 5 centimetrů a místnosti často větrat.

Poznámka: na vyžádání jsou k dispozici různé povrchové úpravy.
Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo pro informace pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter