Made in Italy

Bergere zahradní křeslo Varaschin Letní sada moderního designu

  • Made in Italy
  • Kód: SUMMERSET1
Kč 103176,08
Opatření L 73 x W 97 x H 97 cm H sedadlo 47 cm
Dodací lhůty 30 pracovních dnů
Materiál těla ocel
Varaschin Summer Set zahradní křeslo z oceli a čalouněné tkaniny
Pro konstrukci je k dispozici široká škála tkanin a barev a různých barev. Pro informace a / nebo citace nás neváhejte kontaktovat.

Summer Set je okouzlující bergere relaxační zahradní křeslo, které se vyznačuje nosnou konstrukcí z práškové oceli s výběrem bílé nebo černé barvy; sedák a opěradlo potažené látkou a polstrované pryží Dryfeel.
Velký efekt a elegance bude ideální pro zdobení venkovního prostředí, jako jsou terasy, bazény, zahrady; ale nalézá perfektní umístění i uvnitř, v obytném prostoru.

Pozn .: všechny polštáře jsou zahrnuty v ceně.

Údržba: Sbírka podporuje sluneční světlo a déšť. Doporučujeme pravidelnou údržbu a zvláštní pozornost věnovanou ochraně předmětů v případě nepříznivých povětrnostních podmínek (led, krupobití, změny teploty, vlhkost, perzistentní, popálené teplo nebo extrémní chlad). Trvání a integrita těchto položek závisí na péči, kterou jsou udržovány. Pro výrobky z hliníku a oceli, i když jsou chráněny úpravami a povrchovými úpravami vhodnými pro venkovní použití, je nezbytné zabránit tomu, aby voda uvnitř produktu stagnovala. Ve skutečnosti mají všechny položky technické otvory nezbytné pro aplikaci ochranných úprav a povrchových úprav. Zavedení vody do těchto otvorů a její stagnace mohou způsobit rzi uvnitř trubek.

Pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít v zimním období, večer nebo v případě častých dešťů vhodné kryty . Pokud si přejete zakoupit pokrytí, požádejte o cenovou nabídku.

Výrobek je navíc vhodný pro mořské prostředí, podmínky pro solný postřik a nábytek u bazénu v přítomnosti chloru.
Opatření: přesná údržba a čištění je nezbytné pro zachování integrity komponent po co nejdelší dobu.
Doporučuje se, aby se články vždy udržovaly v dobrém stavu, aby se umyly jednou týdně bohatou pitnou vodou, aby se co nejvíce eliminovala slanost, která má tendenci napadat struktury.
To je jediný způsob, jak udržet výrobek v nejlepším stavu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro