Made in Italy

Antracitová kožená dřevěná nádoba s kolečky Made in Italy - Oběd

  • Made in Italy
  • Kód: PRANZO
Kč 16.134,43 Kč 20.168,22 -20%
Materiál kůže a dřevo
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů
Délka (cm) 44
Hloubka (cm) 34
Výška (cm) 65

Kožený a dřevěný držák na polena s víkem Made in Italy

Dřevěný kontejner s překližkovou strukturou kompletně potažený antracitovou kůží s kontrastním prošíváním a pogumovanými kolečky, celý vyrobený v Itálii.

Tento držák na polena ztělesňuje eleganci kombinovanou s funkčností. Tento nábytek se svým čistým designem a moderními liniemi je vyroben tak, aby do každého domácího prostředí vnesl nádech kultivovanosti a pořádku . Materiál první volby zajišťuje pevnost a odolnost při zachování sofistikovaného vzhledu.

Jeho prostorný vnitřek je ideální pro uskladnění zásoby palivového dřeva , které ho udrží na dosah, ale zároveň uklizeno a je nedílnou součástí nábytku. Ať už je umístěn vedle krbu pro příjemný večer nebo jako výrazný prvek v rohu obývacího pokoje, tento držák na polena se ukáže jako nenahraditelný společník na chladné zimní večery.

Díky své všestrannosti se hodí nejen jako nádoba na dřevo, ale také jako multifunkční dekorativní prvek , do kterého se vejdou časopisy, přikrývky nebo jakýkoli jiný předmět, který chcete mít po ruce, a spojuje užitek a styl v jediném designovém produktu.

Rozměry:

  • délka: 44 cm
  • hloubka: 34 cm
  • výška: 65 cm
  • maximální zatížení 10 kg
Poznámka: K dispozici jsou další povrchové úpravy.
Pro informace nás kontaktujte pomocí formuláře " Požádat o informace" .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter