Made in Italy

Agra nástěnné hodiny ve dřevě, moderní design, vyrobené v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: Agra
Kč 11.773,64 Kč 14.716,86 -20%
Dodací lhůty 7 pracovních dnů
Agra nástěnné hodiny ve dřevě, vyrobené v Itálii
Agra je hodiny, kde na povrchu vystupují vidličky, nože a lžíce, což je alternativní a originální kus nábytku, který zdobí stěny vaší kuchyně.

Dokonalost zpracování a detailů, péče o estetiku, spolehlivost výrobku a serióznost služby jsou hodnoty, které odborníci z italské řemeslné společnosti vyvíjejí a vyvíjejí výrobky vynikající kvality a designu. Použití málo známých dřevěných esencí a neustálé hledání zlepšení a vysoké kvality jsou prvky, které toto hodinky odlišují. Vyrábí se novým vzorem klasické dřevěné vložky, starodávná technika vyrobená z času a obratnosti. Postupy stanovují, že tenké dřevěné desky o délce 6 desetin milimetru jsou vybrány jeden po druhém na základě charakteristik žíly a barvy nejvhodnější pro konkrétní zpracovaný produkt. Dřevěné desky jsou řezány tak, aby se získaly malé kusy, které se pak spojují rukou, jako puzzle, a konečně je deska zdokonalována ručně.
Agra je k dispozici ve dvou velikostech a třech různých barvách používaných na různých typech dřeva:
rozměry:
- L40 x P3 x H40 cm; průměr 40cm.
- L50 x P3 x H40 cm; průměr 50 cm.
barvy:
- Studené: bílé, černé, světle šedé a tmavě šedé jaseňové dřevo a tmavě šedé a světle šedé bolivary. Hrana je v černém popelu a ruce jsou z přírodního hliníku;
- Teplé: dřevěné esence Světlý a tmavý odstín, béžová a jaseňová barva. Hrana je v bledě zbarvených stranách a ruce a čísla jsou z přírodního hliníku;
- Barvy: tmavě hnědé a cihlovité bolivárské dřevo, hluboce oranžové bolivary, měkké oranžové žluté bolivary a červený popel. Okraj je v bledě zbarvených stranách a ruce a čísla jsou z přírodního hliníku.
Popel je kompaktní, odolný a zároveň elastický. Je široce používán v přírodních, ale také barvených barvách, což zvyšuje jak žíly materiálu, tak jasnost barvy. Boky jsou tvrdou, kompaktní a elastickou esencí z tropické západní Afriky, obtížné použití tmavé skvrny. Bolivar je dřevo s střízlivou, elegantní esencí, bez uzlů nebo zjevných žil, s jemným a hedvábným vzhledem. Sienano je vzácné dřevo afrického původu, silně charakterizované tenkými paralelními žilkami, které jsou naopak v pravidelných odstínech od šedé až po žluté.

Vyzdobte své stěny a doplňte osobnost s tímto hodinkami z nezaměnitelného designu vyrobeného v Itálii. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter