Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

3místná velká pohovka Mora, vyrobené v Itálii, čalounění látka / koženka

Kód: MORA3MAXI
Kč 36.423,44
včetně DPH

madein_italy

Služby spojené s produktem

Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
D 218 x Š 101 x V 88 cm
Dodací lhůty
15/20 pracovních dnů
Stile Relax
3místná maxi pohovka moderního designu z ekologické kůže / látky vyrobené v Itálii Mora
Mora je vysoce univerzální pohovka a díky různým povrchovým úpravám, ve kterých ji lze vyrobit, se vejde do jakéhokoli prostředí.
Mora je k dispozici také ve verzích:
- 2 místa (kód MORA2)
- 2 místa (kód MORA2MAXI)
- 3 místa (kód MORA3P)

Všechny verze jsou vybaveny standardními područkami, které lze na vyžádání vyrobit v různých velikostech: pro informaci napište na clienti@viadurini.it .

VOLITELNÉ DOSTUPNÉ:
- Opěrka hlavy:
je to příslušenství, které umožňuje zvýšit výšku zad a zlepšit pohodlí krční páteře.

DOSTUPNÉ KRYTINY:
Pohovka Mora je k dispozici v různých typech čalounění, rozdělených do různých kategorií v závislosti na ceně:
1) Kategorie A :
- tkanina Savoy odolná proti skvrnám ; Savoy je látka moderního designu, příjemná na dotek a velmi odolná proti opotřebení a oděru. Hlavním rysem této tkaniny je její celková nepropustnost pro vodu: ve skutečnosti je to gatantito jako „vodoodpudivý“. 89% polyester, 8% polyamid, 2% bavlna, 1% viskóza.
- tkanina proti skvrnám Ritz ;    Ritz je příjemná látka na dotek, zvolená jako potah těchto sedadel díky své charakteristické odolnosti proti opotřebení. Je to tkanina proti skvrnám složená z 86% polyesteru, 14% polyamidu. Hmotnost / tloušťka 490 gr / ml
2) Kategorie B :
- Amerika z umělé kůže ;   Amerika je ekologická kůže vyrobená ze 100% PU. Má hmotnost 460 gr / mtl a je k dispozici v široké škále barev. Měkkost a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento potah a činí jej dokonalým pro nejpropracovanější a nejpropracovanější modely relaxačních sedadel.
- Luxor eko - kůže; Luxor je ekologická kůže vyrobená ze 100% PU. Měkký na dotek, má hmotnost 460 gr / m2 a je nabízen v široké škále barev. Mrobidita a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento typ povlaku a činí jej vhodným pro konkrétní a propracované modely.

JAK VYBRAT KRYTÍ : vyberte z příslušné rozevírací nabídky kategorii, do které patří požadovaná krytina. Poté zobrazte barevnou škálu pro svůj výběr a do příslušného pole vedle fotografie produktu označte kód požadované barvy.

FUNKCE:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a mechaniky kovů.
- Výplň: ekologická polyuretanová pěna různých hustot pokrytá vrstvou dacronu.
- Potah: ekologická kůže, látka odolná proti skvrnám.
- Nohy: PVC.

Pohovka Mora je přizpůsobitelná a přizpůsobitelná všem vašim potřebám, kontaktujte nás na adrese clienti@viadurini.it pro více informací a / nebo nabídky.

ITALSKÝ VÝROBCE
Tento článek je vyroben italskou společností specializující se na výrobu křesla, masážní křesla a alzapersona, relaxační sedací soupravy a motorizované pohovce, jejichž cílem je zajistit psycho-fyzickou pohodu a kvalitu s dokonalým spojením c ompetenze technologie, zpracování a smysl pro design a moderní formy. Výběrem produktu této společnosti máte zaručeno nejen koupit 100% italský a zaručený produkt , ale také technický a funkční systém, který se integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, volitelného příslušenství, širokého výběru modelů a rozměry se širokou škálou tkanin a potahů. Ve skutečnosti je možné mnoho přizpůsobení, aby bylo možné získat skutečná křesla na míru navržená a vyrobená s ohledem na všechny potřeby a požadavky.
Kvalitní
Odborní technici, kteří neustále zdokonalují a inovují své dovednosti, a kvalifikovaní řemeslníci , hlubokí znalci materiálů a technik zpracování, zajišťují, že produkty jsou vyráběny s maximální péčí a jsou technologicky vyspělé.
zpracovává se
Zaměstnanci specializující se na sektor čalouněného nábytku, schopní navrhovat a montovat židle, a technici, kteří mají specifické dovednosti v navrhování sofistikovaných mechanismů, které umožňují výrobu relaxačních křesel, masážních křesel a křesel. Dlouholeté zkušenosti a pozornost věnovaná modernímu designu zaručují jedinečnost a všestrannost sedadel, díky nimž jsou vybavovací prvky schopné integrovat se do různých domácích prostředí.
Technika
Vyvinuté mechanismy nabízejí více funkcí a možnost umístění do konkrétních míst k sezení a umožňují montáž relaxačních křesel / pohovek, masážních křesel a zvedacích křesel, které mají možnosti vhodné pro uspokojení potřeb každého klienta.
Mechanismy k jednomu nebo dvěma motorům, pohyb stupátka a zad střídavě autonomní nebo nezávislý, funkce zvedání, zařízení alzapersona, které umožňuje snadné zaujetí svislé polohy, vibromasáž pro příjemný rozložený účinek na záda, sedadlo a stupátko, automatický nebo motorický pohyb , to jsou tyto možnosti a vyvinuté kombinace: harmonický soubor řešení pro uspokojení všech potřeb.

Poslední zobrazené produkty