Made in Italy

3 ručně tištěné jednodílné bavlněné spojky - Viadurini od Marchi

 • Made in Italy
 • Kód: ASPO135
Kč 2051,90 Kč 2564,94 -20%
Materiál čistá bavlna
Opatření Malý: asi 10x6 cm; Střední: asi 15x9 cm; Velké: asi 24x12 cm
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz

3 Víceúčelové pochette v čisté bavlně s barevnými motivy potištěnými ručně, jedinečný obdélníkový kus vyrobený v Itálii.

Od roku 1633 animuje laboratoř ručních tisků na plátně umění, historie, vášeň, tradice, ruční dovednosti.

Články vyrobené z našich „spontánních uměleckých textilií“ jsou jedinečné a neopakovatelné , protože jsou výsledkem měsíců práce.
Poznámka: Vzhledem k tomu, že jsou jedinečné kusy , bude produkt vždy odlišný a nikdy nebude mít stejný výtisk. V době objednávky vám zašleme obrázky produktů, které jsou aktuálně k dispozici, z nichž si můžete vybrat.

Tkanina byla vytvořena jako povlak na pracovním stole, kde jsou tkaniny potištěny ručně.
Během fází tisku je barva také částečně přenesena na tuto základní látku, která se měsíc po měsíci mění v „nedobrovolné“ umělecké dílo, ale plné barvy a šarmu.

Tato forma „ spontánního umění “ je nepředvídatelná; konečný výsledek není výsledkem počátečního projektu a je vždy odlišný od látky k látce, což nám umožňuje vytvářet exkluzivní a jedinečné položky svého druhu.
Každá hrana, roh, z obou stran výrobků vyrobených touto tkaninou, mají různé barvy a fazety.

Realizační fáze jsou následující:

 1. Volba tkaniny : použité 100% přírodní textilie jsou vybírány po pečlivém vyhodnocení, přičemž se bere v úvahu kvalita a odolnost v čase i po mnoha praní.
 2. Praní : tkanina je praná a sušena přirozeně.
 3. Střih : tkanina je na pracovní stůl zkrácena na míru.
 4. Manganatura : tato fáze se provádí manglem 1633 za účelem žehlení, zhutnění a lisování textilie, takže v době tisku bude barva zcela absorbována látkou.
 5. Příprava barev : podle receptury z 16. století jsou barvy vyráběny ručně s použitím přírodních ingrediencí, které dávají jedinečné a zářivé odstíny při současném zajištění optimálního výkonu a maximální odolnosti.
 6. Ruční tisk : Tato fáze trvá měsíce. Tkanina je umístěna na pracovní stůl pod různými položkami, které se budou střídat a budou vytištěny v měsících a měsících práce. Různé barvy a vzory budou na tuto tkaninu přeneseny „spontánně“ díky tlaku dřevěné formy a budou se překrývat. Konečným výsledkem bude exploze nepředvídatelných a neopakovatelných barev a odstínů.
 7. Fixace barvy : Po několika měsících ... jakmile výsledek dosáhne svého maximálního vyjádření, dojde k fixaci barvy. Další důležitá fáze pro zajištění trvanlivosti barvy a udržení její brilantnosti v průběhu času.
 8. Žehlení manglem : žehlení textilie potřebné pro přípravu do další fáze, balení a šití.
 9. Balení a šití : v této fázi jsou různé předměty vytvářeny, šity a baleny ručně.
 10. Poslední žehlení manglem: výrobek je připraven k použití.

Celý výrobní proces, prováděný jako v roce 1633, má přirozeně nízký dopad na životní prostředí, ekologicky udržitelný , protože spotřeba energie je snížena na minimum.

Každé stvoření je třeba považovat za skutečné umělecké dílo , jedinečné a neopakovatelné svého druhu.
Manuální zpracování ve všech fázích výroby dělá každou jednotlivou položku jedinečnou a každý malý detail, který by se mohl jevit jako nedokonalost, ukazuje, že práci provedl mistr řemeslník, nikoli stroj.

Technické informace:

 • Materiál : 100% bavlna
 • Pokyny pro mytí : Ruční mytí studenou vodou.
Článek se skládá z:
 • 1 x 10 x 6 cm spojka;
 • 1 x 15x9 cm spojková taška;
 • 1 x 24x12 cm spojková taška;
Pozn .: je třeba zvážit orientační opatření . Protože se jedná o ručně vyráběné výrobky, mohou se rozměry mírně lišit.
Email Newsletter
Newsletter