Made in Italy
Zdarma výdaje

2místná pohovka Mora, vyrobené v Itálii, čalounění látka / koženka

  • Made in Italy
  • Kód: MORA2
Kč 33627,30 Kč 37363,75 -10%
Zobrazuje Dostupné Možnosti:
Opatření D 158 x Š 101 x V 88 cm
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů

2místná sedací souprava / tkanina z imitace kůže, vyrobená v Itálii, Mora

Mora je vysoce univerzální pohovka a díky různým povrchovým úpravám, ve kterých může být vyrobena, se vejde do jakéhokoli prostředí.
Mora je také k dispozici ve verzích:
- 2 maxi sedadla (kód MORA2MAXI)
- 3 místa (kód MORA3P)
- 3 maxi sedadla (MORA3MAXI)

Všechny verze jsou vybaveny standardními područkami, které lze na požádání vyrobit v různých velikostech: pro informace pište na adresu clienti@viadurini.it .

VOLITELNĚ DOSTUPNÉ:
- Opěrka hlavy:
je to příslušenství, které umožňuje zvýšit výšku zad a zlepšit pohodlí děložního čípku.

DOSTUPNÉ KRYTÍ:
Pohovka Mora je k dispozici v různých typech čalounění, rozdělených do různých kategorií podle ceny:
1) Kategorie A :
- tkanina odolná vůči skvrnám Savoy ; Savoy je tkanina moderního designu, příjemná na dotek a velmi odolná proti opotřebení a oděru. Hlavním rysem této tkaniny je její celková nepropustnost pro vodu: ve skutečnosti je gatantito jako „vodoodpudivý“. 89% polyester, 8% polyamid, 2% bavlna, 1% viskóza.
- textilie Ritz proti skvrnám ;    Ritz je příjemná tkanina na dotek, vybraná jako potah pro tato sedadla díky své charakteristické odolnosti proti opotřebení. Je to látka odolná proti skvrnám složená z 86% polyesteru, 14% polyamidu. Hmotnost / tloušťka 490 gr / mtl.
2) Kategorie C : Umělá kůže Minerva .

JAK VYBRAT KRYT : vyberte z příslušné rozevírací nabídky kategorii, do které požadované krytí patří. Poté zobrazte barevnou tabulku pro svůj výběr a do příslušného pole vedle fotografie produktu zadejte kód požadované barvy.

FUNKCE:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a kovové mechaniky.
- Polstrování: ekologická polyuretanová pěna různé hustoty pokrytá vrstvou dacronu.
-Potah: ekokůže, tkanina odolná proti skvrnám.
- Nohy: PVC.

Pohovka Mora je přizpůsobitelná a přizpůsobitelná všem vašim potřebám, kontaktujte nás na adrese clienti@viadurini.it pro více informací a / nebo cenové nabídky.

ITALSKÝ VÝROBCE
Tento článek je vyroben italskou společností specializující se na výrobu lehátek, masážních křesel a alzapersona, relaxačních sedacích souprav a motorizovaných sedaček, navržených tak, aby zajišťovaly psycho-fyzickou pohodu a kvalitu s perfektní kombinací technologie c ompetenze, řemeslného zpracování a smyslu pro design a moderní formy. Výběrem produktu této společnosti máte záruku nejen nákupu 100% italského a zaručeného produktu , ale také technického a funkčního systému, který se integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, volitelnému příslušenství, širokému výběru modelů a rozměry se širokou škálou tkanin a potahů. Ve skutečnosti jsou možná různá přizpůsobení s cílem získat skutečná křesla na míru navržená a vyrobená s přihlédnutím ke všem potřebám a požadavkům.
Kvalitní
Zkušení technici, kteří neustále aktualizují a inovují své dovednosti, a kvalifikovaní řemeslníci , hlubokí znalci materiálů a technik zpracování, zajišťují, aby byly výrobky vyráběny s maximální péčí a technologicky vyspělé.
zpracovává se
Zaměstnanci specializující se na sektor čalouněného nábytku, kteří jsou schopni navrhnout a sestavit židle, a technici, kteří mají specifické dovednosti v navrhování důmyslných mechanismů, které umožňují výrobu relaxačních židlí, masážních křesel a křesel. Dlouholeté zkušenosti a pozornost věnovaná modernímu designu zaručují jedinečnost a univerzálnost sedadel, díky nimž jsou nábytkové prvky schopné integrace do různých domácích prostředí.
Technologie
Vyvinuté mechanismy nabízejí více funkcí a možnost umístění do konkrétních míst k sezení a umožňují sestavení relaxačních křesel / pohovek, masážních křesel a zvedacích křesel, které mají možnosti vhodné pro potřeby každého klienta.
Mechanismy do jednoho nebo dvou motorů, pohyb stupačky a zpět střídavě autonomní nebo nezávislý, funkce zdvihu, zařízení alzapersona, které umožňuje snadno zaujmout vzpřímenou polohu, vibromasáž pro příjemný distribuovaný účinek na záda, sedadlo a nášlap, automatický nebo motorický pohyb , to jsou možnosti a vyvinuté kombinace: harmonický soubor řešení, který uspokojí všechny potřeby.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro