18 porcelánových talířů s ozdobami exotických zelených listů - Immer

  • Kód: IMMER
Kč 5159,18 Kč 6449,04 -20%
Materiál porcelán a kamenina
Opatření Jídelní talíř: Ø 26,5 x výška 3 cm / Talíř na polévku: Ø 20 x výška 5 cm / Ovocný talíř: Ø 19 x výška 2 cm
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů

Sada 18ks porcelánových a kameninových talířů

18 Talíře z porcelánu a kameniny. 6 prostírání s ovocnými talíři ve 3 různých dekoracích v balení. Obsluha se skládá ze 6 jídelních talířů, 6 polévkových talířů, 6 ovocných talířů .

Tento 18-talířový servis kombinuje eleganci porcelánu s pevností kameniny ve hře kontrastů, která je čistým stylem. Talíře jsou zdobeny botanickým designem, který zachycuje podstatu tropického pralesa se svými svěžími zelenými listy a leopardími skvrnami , kombinující divokou přírodu s domácí sofistikovaností.

Paleta zelených a doteků země a černé vytváří klidnou, ale pulzující atmosféru, ideální pro ty, kteří chtějí svému stolu přidat prvek přirozené krásy a současné sofistikovanosti . Díky odolnosti kameniny a jemnosti porcelánu jsou tyto talíře praktické pro každodenní použití, ale působivé pro zvláštní příležitosti.

Ideální pro vkusného spotřebitele, který oceňuje autenticitu a kvalitu. Tato jídla promění každé jídlo v jedinečný zážitek, který nabízí nádech exotické elegance a osobitého designu pro každou společenskou příležitost.

Rozměry:

  • Talíř: Ø 26,5 x výška 3 cm
  • Hluboký talíř: Ø 20 x výška 5 cm
  • Talíř na ovoce: Ø 19 x výška 2 cm
Poznámka: Doporučuje se ruční mytí
Kontaktujte nás pro další informace nebo cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter