Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Umyvadla v kamenném designu

Umyvadla přírodního kamene

Přírodní kámen umyvadlo je unikátní kus nábytku, který může změnit vaši koupelnu či kuchyni ve speciálním prostředí. To také má vzácnou schopnost stát se ještě krásnější s odstupem času, získávání charakteristickou patinu.

Často se používá termín dřez pro označení značkové dřezy pro koupelny, modely obvykle nejvíce exkluzivní a krásné, než jsou použity v jiných částech domu (kuchyň obecně hovoří o dřezy a umyvadla je obecný temini používané pro všechny home)

Jediným pozornost potřebují tyto konstrukce klesá kámen má být použita pro čištění pouze vodu nebo neutrální produkty speciálně vyrobené pro čištění přírodního kamene na bázi vody, vyhnout se výrobky na bázi kyseliny.

Pokud máte rádi přírodní materiály, zdobí vaše koupelna s designem z přírodního kamene dřezu je ideálním řešením pro doplnění vaší koupelny dekor. Na viadurini najdete několik kamenných umyvadel za přijatelné ceny a zejména na širokou škálu různých kamenů a detaily, například v barvě Onyx nebo Jurassic fosilního dřeva.

Dřezy Kámen Outdoor

Pokud hledáte kamenné umyvadla pro externí, některé z povodí našeho katalogu lze použít také pro venkovní prostředí.

vnější použití jsou obzvláště vhodné jako kamenné povodí řeky, kde se model Akta, zatímco ostatní modely (mramor, čedič), jsou méně vhodné, protože jemnější a vyžadují zvláštní péči a ošetření za to, že kazí.

Pro více informací nás můžete kontaktovat, pomůžeme vám vybrat ten správný pro vaše potřeby.