Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Konzole design a řemeslná dubová dýha ořech Fenice

Kód: CONS FENICE
Kč 316.714,05

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Opatření
230 x 88 x h. 95.5 cm
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Viadurini Living
Konzole design a řemeslná dubová dýha ořech Fenice
Phoenix je robustní konzole, jednoduché a elegantní, moderní design a exkluzivní list tvaru, vhodné pro všechny typy nábytku. Mírné list, suspenduje, velmi jemný, kroužit ve vakuu, ale ve stejnou dobu, a měl trvat v průběhu času, jako pevné látky, jako dobře známé benátské divadla, která inspiruje.
Konzola s jedinečným designem a neopakovatelný, jeho základní charakteristikou je zapouzdřen v jejím vyrovnaném, ve tvaru, ve tvaru listu, vyrobený v MDF a vysoké hustotě, dýhované v dubu v „herringbone“, s centrální vložkou v ořechu a zcela ukončeno polyester kartáčované slinuté. Jeho samonosná základna je skutečný „plastika“, vyznačující se tím, že „větve“ Corten efekt lakovaného kovu. Phoenix přináší jedinečnost jeho designu; v něm dub, ořech a ocelové taveniny do horké a nerozlučné objetí.
Také vám přináší nádech designu u vás doma!
Konzola vyrobena výhradně tesaři v Itálii.

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie