Made in Italy

Design konzola se čtyřmi nohami v MDF a Luigi oceli

  • Made in Italy
  • Kód: CONS LUGI 4 G-BIANCO
Kč 146977,24 Kč 183721,55 -20%
Opatření 264 x 74 x h. 83 cm
Dodací lhůty 20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Design konzola se čtyřmi nohami v MDF a Luigi oceli
Luigi je bílá konzola klasický styl vrátil vyrobeny výhradně v Itálii, doplněný čtyřmi nohami, obdélníkového a tvůrčí formy. Je charakteristický vrchol v lesklé bílé lakované MDF brilantní tloušťce 100 mm a leštěného chromu ocelové konstrukce. Středně dřevovláknité desky nebo MDF L‘je střední hustota dřevovláknitá deska panel, který představuje derivát dřeva. Louis přináší eleganci a teplo do vašeho domova. Vynikající pro každé prostředí, tato konzola dává nádech kreativity díky do původní podoby a tvaru jeho čtyři chromované nohy.
Také vám přináší nádech designu u vás doma!

materiál:
- Top MDF lakované vysoký lesk bílá
- Nohy z chromové oceli

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter